Skocz do zawartości
zemyk99

Problem Z Kamerką Amilo Pi 2530

Rekomendowane odpowiedzi

no to chyba zostaje tylko serwis...

najlepiej oddaj go do serwisu jeśli jest na gwarancji...

Nie wiem czy kamerka nie dziala ale system jej nie wykrywa (VISTA), bo jak chce odpalic ją w skype to nie mogę. Do serwisu mam niestety za daleko bo wyjechałem z kraju:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kamerka nie dziala ale system jej nie wykrywa (VISTA), bo jak chce odpalic ją w skype to nie mogę. Do serwisu mam niestety za daleko bo wyjechałem z kraju:(

niezabardzo sie znam na komputerach kupiłem laptopa fujitsu siemens amilo pi 2530 ma wbudowaną kamere 1.3 mp wszystko było zainstalowane ale kamery niesprawdzałem. teraz chce z bratem pogadac przez skypa a mój komp niewidzi kamery stery wziąłem nawet nowe ze strony fj i nadal nic. prosze o pomoc bo juz mi rece opadają. aha mam viste h premium. dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym prosić o pomoc w sprawie niedziałającej kamerki w laptopie Fujitsu-Siemens Amilo PI 2530. Zainstalowałem sterowniki ze strony FS i nadal nic. POMOCY...

Witam.Mialem ten sam problem ale juz jest ok,kamera dziala i w brew pozorom bardzo prosto.Mianowicie po wypakowaniu sterow do Visty ze strony producenta F-S naduszamy klawisz FN (po lewej stronie na klawiaturze obok Ctrl) i rownoczesnie klawisz F7 z logo kamerki!W tym momencie nastapi instalacja sterow (2s) doslownie!!!Robimy restart systemu i dziala.MUSI ! Wrazie problemow dzwoncie 695342531.Wiem co to za bol.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...