Skocz do zawartości
leiber

Asus Triton 75

Rekomendowane odpowiedzi

Juz bylem zdecydowany na hp100 ale dzis znalazlem ASUS TRITON 75 w ( chyba ) niezlej cenie sklepie cena niezla bo 37zl no niby do ceny pentagrama mam jakies 22zl jeszcze..i wtej kwocie lub powiedzmy do 30zl dobrac jakis wiatrak 120 ktory bedzie cichszy niz hp 100 ??

 

ktos ma zdanie w takiej sprawie ?

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eyah, dokładnie :) Do niego dokupić np. Acutake za ~15zł i za ok50zł mamy całkiem dobre chłodzenie (lepsze i cichsze od hp-100). Albo też dokładamy do fanderka i uzyskujemy dość szerokie spektrum działania - na 1400rpm duża wydajność, a na min.rpm błoga cisza :)

 

Sam się nastawiam bardzo na ten coolerek, i w tym tygodniu raczej go kupię.

Edytowane przez QRVICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jednak rezygnuje z hp100 i juz se zaklepalem tego tritona i planuje wlasie acutake do niego doczepic (chociaz na poczatku pewnie bedzie smiagal z arctic cooling jakims tam 120 pwm)

[ot]swoja droga to ten cooler calkiem niedawno kosztowal chyab z 80zl [/ot]

 

ktos ma hp100 na e4300? by sie machnelo porownanko jakies :>

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywiec, a sklep jest w Bielsku:

http://www.hdd.com.pl/asus_triton_75_wenty...cpu,p11428.html

 

 

Lepszy od Frezera (ninimalnie w stress), ciekawa wydajnosc na pasywnym chlodzeniu...

http://www.elitebastards.com/hanners/asus/triton75/temp.png

Edytowane przez zgf1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywiec, a sklep jest w Bielsku:

http://www.hdd.com.pl/asus_triton_75_wenty...cpu,p11428.html

Lepszy od Frezera (ninimalnie w stress), ciekawa wydajnosc na pasywnym chlodzeniu...

http://www.elitebastards.com/hanners/asus/triton75/temp.png

Hmmm... trochę daleko. Ile wynosi koszt przesyłki teraz pocztą??

BTW szkoda że to nie jest konstrukcja tower. Jakoś tak bardziej mi one pasują.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem pewnie jakies 8-10zl...

Jutro pogadam ze sklepem, dowiem sie jaka cena no i czy dostepny towar, to sklep netowy, a ja kupuje w ich siedzibie z doswiadczenia wiem, ze ceny moga sie troszke roznic.

 

 

Jak kupie to na pewno napisze krotka recenzje BOX vs Asus, tylko jest maly klopot bo nie mam wentyla 12cm niestety...

 

 

Ciekawe: http://www.virtual-hideout.net/reviews/ASU..._75/index.shtml

Cos zbyt piekne aby moglo byc prawdziwe, taka cena i taka wydajnosc...

Edytowane przez zgf1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zgf1

 

Najlepiej zamów na stronie HDD i zaznacz w formularzu odbiór osobisty w sklepie. Wtedy wyjdzie najtaniej (tzn. tyle ile na stronie).

 

Może i ja się skuszę na ten cooler ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki nawet nie wiedzialem, ze istnieje taka mozliwosc, juz zarejestrowalem sie w sklepie i zamawiam, a wlasnie zobacz w opisie jest cos o wentylatorze, z tego co wiem to jest w pudelku tylko radiator...

Pomylka? hmm...

 

 

Radiator zamowiony, jak tylko bede mial to odezwe sie tutaj i podam wyniki testow :)

Edytowane przez zgf1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki nawet nie wiedzialem, ze istnieje taka mozliwosc, juz zarejestrowalem sie w sklepie i zamawiam, a wlasnie zobacz w opisie jest cos o wentylatorze, z tego co wiem to jest w pudelku tylko radiator...

Pomylka? hmm...

Radiator zamowiony, jak tylko bede mial to odezwe sie tutaj i podam wyniki testow :)

Napisz sam chętnie zobaczę co to potrafi,ale proca podkręć chociaż do 3,2ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam obawy czy on wejdzie?

Zobaczcie mam plyte EVGA 650i, ona jest chyba identyczna to tej na ktorej jest ten test: http://www.overclock3d.net/reviews.php?/ca...75_cpu_cooler/4

 

 

Teraz widze, ze radiator w tescie wystaje daleko poza plyte, tymczasem u mnie takie cos mam w obudowie:

Dołączona grafika

 

Chyba zeby go inaczej zamontowac?

Jak sadzicie wejdzie?

 

 

 

Moj proc max ile osiaga to 2.8GHz niestety.

Edytowane przez zgf1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam obawy czy on wejdzie?

Zobaczcie mam plyte EVGA 650i, ona jest chyba identyczna to tej na ktorej jest ten test: http://www.overclock3d.net/reviews.php?/ca...75_cpu_cooler/4

Moj proc max ile osiaga to 2.8GHz niestety.

Według tego testu to chłodziwo ma takie same temperatury co infinity,jakoś w to nie wierzę chyba sam przetestuję.Mogę go mieć na wtorek za 29zł a wentyli kilka jest także chyba zaryzykuję.Interesuje mnie tylko ze względu na nawiew na płytę główną. Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem,z wysyłką wyszło 45zł :lol: jak za poł darmo,pewnie czystki magazynowe,nic tylko zamawiac :).Do calerona chlodzenie bedzie super,nie za drogie i wydajne :) no ipasywne :)

no i wygląda na solidne

 

Dołączona grafika

 

jak za 35zł :blink:

 

PS nawet przeżyje mocowania na kołeczki,ale tylko ze względu na cene

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamowiles za tyle z wysylka?

moja pomyłka,miało byc 45zł,zamówiłem w morele,wiem ze mozna taniej ale mam zaufanie do tego sklepu i towar jest tam dostępny,jak przyjdzie napisze czy wydajniejszy od fryzjera którego miałem w budzie

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naxt jesteś z krk, mogłeś podskoczyć na Gdańską do netpunktu, no chyba że masz za daleko i się nie opłacało ;)

Do calerona chlodzenie bedzie super,nie za drogie i wydajne :) no ipasywne :) i wentylator chyba jest w zestawie razem z pastą

Jaki to celek? Edytowane przez eaia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naxt jesteś z krk, mogłeś podskoczyć na Gdańską do netpunktu, no chyba że masz za daleko i się nie opłacało ;)

Jaki to celek?

wiem ale leniwy jestem :) i nie mam tak blisko na Gdańską(choc tez znowu nie tak daleko :wink: ),mam calerona 430 i wentylator boxowy zaczyna mnie wkurzac mimo skrecenia go na minimum,a wiadomo ze do takiego procesora to na chłodzenia max 50zł bo te calerony sie praktycznie wogule nie grzeją B-) Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie temap czytam o tym asusie i wydaje się to być dośc ciekawe chłodziwo za dobrą cenę. Juz miałem zamówić tawera od Pentagrama ale zamówiłem to cacko i jestem strasznie ciekaw co to potrafi. Teraz dylemat co na to wsadzić za coler cichy i wydajny max 1000 rpm ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie temap czytam o tym asusie i wydaje się to być dośc ciekawe chłodziwo za dobrą cenę. Juz miałem zamówić tawera od Pentagrama ale zamówiłem to cacko i jestem strasznie ciekaw co to potrafi. Teraz dylemat co na to wsadzić za coler cichy i wydajny max 1000 rpm ;]

http://www.tweaktown.com/reviews/1285/6/pa...ults/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli za kilka dni możemy się spodziewać kilku recenzji ?

Dla mnie bomba, bo sam myślę o wymianie BOX'a na coś cichszego i od 2 dni czytam w necie o Triton 75 (wcześniej już byłem zdecydowany na HP-100 AlCu).

W Triton jest ten plus, że śmigło można dokupić dowolne, a dodając do tego to, że jest od HP-100 tańszy o te ~15-20zł możemy wybrać między kilkoma wiatrakami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis odbieram Tritona u mnie w arest we Wrocku 37zl to moze nie najlepsza oferta w Polsce ale od reki mam i nie place z wysyl :>

 

ze swojej strony moge wieczorem napisac conieco o zakladaniu tego chlodziwka na p35-e (chyab sie zmiesci :>) i tempereaturkach na e4300 (taktowania od 1,8 - 3,0def - 3,5 1,6v :>) na poczatek zamontuje na nim AC 120 jakas tam z pwm .. a potem polece cos z ultracichych typu acutake 15dB albo innych

! nie wiem tylko jaka paste polozyc pod niego : czy ta co asus dodaje czy STG1 (rzaczej jednak stg1 chyab bedzie lepasza nie ?)

 

gdzies tak moze kolo 24-1 cos tu skrobne :>

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...