Skocz do zawartości
D.D.

Czy Kierownice Z Ff Przenoszą Drgania Na Biurko ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - ja trochę infantylnie zapytam - czy kierownice z FF przenoszą drgania na biurko.

W dawnych czasach miałem M$ bez FF. Nie miałem w ręku nigdy kiery z FF.

Konkretnie interesuje mnie Logitech DFP lub G25 jeżeli ktos posiada

 

Pytanie istotne dla mnie - temat do wygaszenia po uzyskaniu odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Heh , zasadniczo powinna bo przeciez drga ale sam zauwzylem , ze u mnie tego na DFP nie ma. FF nie telepie kiery , daje opory przy skrecaniu (GTR2 itd). Wiec moja odpowiedz brzmi - u mnie tego nie ma , badz ja nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje biurko do stabilnych nie należy ale nie w tym rzecz. Mój monitor poza całą masą zalet ma dwie zasadnicze wady na które wcześniej nie zwróciłem uwagi:

beznadziejna mało stabilna podstawa - ekran lata na boki jak niewierna kobieta i ceciach!e go brak możliwości zamontowania na ścianie :(

pzdr

 

ps.

piszesz że rFactor wychodzi w boxie... poprawka - już wyszła - niedoinformowany jestem...

Edytowane przez D.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Moje biurko do stabilnych nie należy ale nie w tym rzecz. Mój monitor poza całą masą zalet ma dwie zasadnicze wady na które wcześniej nie zwróciłem uwagi:

beznadziejna mało stabilna podstawa - ekran lata na boki jak niewierna kobieta i ceciach!e go brak możliwości zamontowania na ścianie :(

pzdr

 

ps.

piszesz że rFactor wychodzi w boxie... poprawka - już wyszła - niedoinformowany jestem...

1. Jesli idzie o biurko to nie pomoge , tak sie sklada , ze gram na NEC'u a ten wazy ze 20 kg bo to wypasiony CRT wiec moze i faktycznie dociska mi biurko.

 

2. Sig nie jest zmieniony , wiem , juz dawno mozna kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...