Skocz do zawartości
Escaper

Procek mutant!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wziołem se do potestowania Antka XP 1700+ JIUHB 0308. Od razu lece do qmpla który ma 8RDA (pzdr Mateooshq :P ) całkiem hepi, że se pokręcimy :) W drodze przyglądam się procowi, spodlądam dokładniej na oznaczenie i... hmm.... zawsze myślałem że Antki B0 mają DUT3C a ten ma DLT3C 8O Z tego by wynikało że on jest na 1.5V 8O Czyżby to A0 :?: Nieeee, A0 miały przecież serie kończące się na A... To co to w morde jeża jest :?: No nic- myśle sobie- zaraz go wsadzimy w 8RDA to się wszystko wyjaśni 8) Jestem u Mateoosha, odpalamy sqrczybyka, a on ma żeczywiście 1.5 8O A0 :?: Najprostsza drogą do sprawdzenia tego jest @ oczywiście :) No to od razu 2G mu na defaulcie i... sqbany wstaje, i chodzi normalnie :o Przy 1.6V doszedł do 2.2G stabilnie :o W takim razie to nie może być A0 :!: Przeciez one sie za h.. tak nie kręcą 8O

Teraz niech ktoś będzie mądry i mi powie co to jest za mutant, bo ja normalnie wysiadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź masz parę topiców niżej. To nowe procki na steppingu B0, ale z napięciem A0 :) Kręcą się "podobno" jeszcze lepiej ;)

Też sobie dzisiaj taki sprawiłem :). Na razie doszedłem do 2,26GHz na 1,625V.

Najwięcej stabilnie to na razie coś koło 2,4GHz. Uruchamia się spoko na 2,5GHz ale za cholerę nie chce na razie wejść do windy... :(Odpowiedź masz parę topiców niżej. To nowe procki na steppingu B0, ale z napięciem A0 :) Kręcą się "podobno" jeszcze lepiej ;)

Też sobie dzisiaj taki sprawiłem :). Na razie doszedłem do 2,26GHz na 1,625V.

Najwięcej stabilnie to na razie coś koło 2,4GHz. Uruchamia się spoko na 2,5GHz ale za cholerę nie chce na razie wejść do windy... :( I najgorsze jest to, że za cholerę nie wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź masz parę topiców niżej. To nowe procki na steppingu B0, ale z napięciem A0 :) Kręcą się "podobno" jeszcze lepiej ;)

Też sobie dzisiaj taki sprawiłem :). Na razie doszedłem do 2,26GHz na 1,625V.

Najwięcej stabilnie to na razie coś koło 2,4GHz. Uruchamia się spoko na 2,5GHz ale za cholerę nie chce na razie wejść do windy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Krootki, przyjemność sie powtarza, sie powtarza... :wink:

 

To znaczy że ta mutacja dotyczy nie tylko 0309 ale też 08 :o

Ma jeszcze ktoś takiego 0308 DLT? Apropos @ to ten mój się ładnie

kręci na niskim Vcore, tzn. podnoszenie go nie dużo daje. Przy 2.2GHz wystarczyło mu 1.5V, ale żeby pojechac 2.4G to już 2V trza było.

 

 

edit: BTW. Jak by ktoś kciał tego proca, to chętnie spyle, na priv gdyby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...