Skocz do zawartości
t0ma5

Problem Z Dyskiem- Nie Widzi Partycji, Dane Zniknęły ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam spory problem mianowicie chodzi oto, iż pewnego ranka gdy włączyłem komputer system nie chciał się załadować ;/ no cóż zdarza się zawsze jakieś świństwo może sie przyplątać co robi problemy, po różnych próbach odpalenia kompa nic nie skutkowało, wiec postanowiłem zrobić formata jakie było moje zdziwienie gdy podczas instalacji w momencie wybierania partycji do instalacji pojawiła sie jedna partycja C: i jakies 140gb (mam dysk 300gb SATA II) i druga cześć już nie partycja tylko część nie sformatowana nie podzielona czy coś takiego troche, zdziwiony wbijam do biosa patrze czy dysk nie jest jakoś źle ustawiony czy cuś ale wszystko ok, to pomyślalem że może jakiegoś windowsa mam z SP1 i ma problemy z sataII no ale niestety dup.a przy windowsie z sp2 dzieje się to samo, wziąłem zwykły dysk ata zainstalowalem wina podpinam dysk i w moim komputerze widzi tylko jedną partycję z tego dużego dysku i do tego nie moge na nią wejść bo wyskakuje komunikat żeby ją sformatować :/ nie mam pomysłu co mogę jeszcze zrobi lub żeby przynajmniej odzyskać dane ;/ ma ktoś jakieś pomysły rady ?? Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...