Skocz do zawartości
cstach

Samsung 2032mw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Ciag dalsza problemow z moim komputerem.

Kupilem wyzej wymieniony monitor, jednak musze przyznac ze nie jestem z niego w 100% zadowolony (po przesiadce z 7 letniego monitora lampowego, tez samsunga 17cali).

Opisze moje problemy i prosze powiedzcie mi czy jestem przewrazliwiony i za duzo wymagam od sprzetu ktory kosztuje 1200zl.

 

Moje spostrzeżenia, rzeczy ktorych nie rozumiem, albo mnie denerwuja.

1. Monitora NIE DA sie sciemnic (tzn zrobic by bylo ciemno). W monitorze mam ustawionne kontrast i jasnosc na 0. Podobnie mam w opcjach grafiki (nvidia stery najnowsze).

tak o to prezentuje sie wtedy ekran:

Dołączona grafika

(z gory sorki za jakosc foty, robione komorka, jednak pokazuje widocznie ze jest dosc jasno. Jest to dla mnie wazne gdyz mam niestety problemy z oczkami:/) Pstrykane w czasie pisania tego tematu.

2. Monitor lekko buczy. Tzn tak jakbym slyszal transformator.

3. Czasem, nie wiem na 5dni jak go mam z 2 dni slysze jakas muzyczke z glosnikow (taka elektryczna). Nie wiem dlaczego i nie wiem czemu czasem jest a czasem nie ma. Dzwiek pochodzi z glosnikow, bo jak zwieksze glosnosc na 100% to juz melodyjka elektryczna jest dosc slyszalna

 

 

Co do plusow to moge powiedziec ze monitor naprawde ladnie wyglada i duza matryca robi swoje. Jednak wady sa widoczne i zastanawiam sie czy monitora nie zwrocic (kupilem go na agito 14.II wiec mam jeszcze z 2dni by sie nad tym zastanowic.

Prosze was o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...