Skocz do zawartości
Szczuru

Wymiana Wentylatora Na 8600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Gdzieś widziałem mody jak ludzie wykręcali te wentyle standardowe z palitów i zakładali jakieś cichsze wentyle na radiator. CZy ktos tutaj robił taki modding? Jak wykręcić ten standardowy wentyl i jaki polecacie do zakupienia?

Edytowane przez Szczuru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam GeForce 8600 GT z pasywnym chłodzeniem i wszystko jest OK tem ok 50 stopni normalnie a ok 80 w stresie.

Ja zdecydowalem pobawic sie w podkrecenie i niestety zmusilo mnie to do wymiany chlodzenia na aktywne i zakupilem lepsza paste. Zamontowalem Pentagram Freezone XC-70 cu+ tem podstawowa spadla o ok 15 stopni !!! Teraz jestem w trakcie wyciskania .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swojego palita 8600gt zaczepilem wlasnie S2 pasywnie (delikatny powiew lecia na nia z wiatraka ktory jest we froncie budy)

zamiast orginalnej pasty(juz jej nie bylo bo chlodzonko kupilem od eyah'a) dalem STG1 temperaturki w idle 48-50stopni a sanctuary okolo 70 (dane z vdo tool)

wszystko cicho widomo bo pasywnie no ale memki bardzo cieple mam caly czas (w palce parza), tak ze albo (zaleznie od glosnosci) doloze tam sam wiatrak ktory z palita zdjalem albo wlasnie jakas cichobiezna 120 ... tylko bede musial dorobic mocowanie dla wentylka :> bo mi karta peknie xD

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...