Jump to content
Goto

Temp. Po Podkreceniu

Recommended Posts

Otóż bawiłem się w podkręcanie mojego ati 3870. i mam pytanie. czy temp według Catalyst Conteorl center 61-75 C (normalnie 53-61)a według wyswietlacza na obudowie 45 C (normalnie 36)to wysoką temperatura, zagrażajaca komputerowi, lepiej spuscic troche z podkręcenia?

btw. podkręciłem GPU z 777 na 850 a memory z 1126 na 1141.

Edited by Goto

Otóż bawiłem się w podkręcanie mojego ati 3870. i mam pytanie. czy temp (według CCC) 75 C a według wyswietlacza na obudowie 45 C to wysoką temperatura, zagrażajaca komputerowi, lepiej spuscic troche z podkręcenia?

btw. podkręciłem GPU z 777 na 850 a memory z 1126 na 1141.

75C to taka niby granica (no naprawde to 90 ale...) zmieniales chlodzenie ? smarowales lepsza pasta ?

p.s. Inna inszosc to 75C w stresie jest do zaakceptowania, w idle trzeba by sie nad tym zastanowic...... wiec napisz cos wiecej.

e... mówięłm już że zbytnio się nie znam na podkręcaniu? ^^''' Żadną mascią nie smaruję, a co do stresu i idle to zbytnio nei wiem o co chodzi, jeżeli o to to gdy karta nie pracuje ma temp ok 61 C, przy grze w wiedźmina miałem 75 C :)

e... mówięłm już że zbytnio się nie znam na podkręcaniu? ^^''' Żadną mascią nie smaruję, a co do stresu i idle to zbytnio nei wiem o co chodzi, jeżeli o to to gdy karta nie pracuje ma temp ok 61 C, przy grze w wiedźmina miałem 75 C :)

Dobrze zinterpretowales idle i stress, a temperatury masz jeszcze w normie.