Skocz do zawartości
baka

Jak Dostac Sie Do 2 Slotu Pamieci W Fs Amilo Pa1510

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje wyjac pamiec z 2 slotu ale nie wiem gdzie ona jest, czy ktos na forum juz rozkrecal ten model i moze mi pomoc ? :) nie ukrywam ze bardzo przydala by mi sie instrukcja serwisowa.

 

edit:

podobno 2 slot jest pod klawiatura ...jak sie tam dostac ?

 

edit 2

Cytat z firum CHIPa

Też miałem z tym problem przy Amilo Pa1510, ale wpadłem na jeden pomysł, który się okazał trafny.

Jeżeli nadal ktoś ma z tym problem to opisuję co należy zrobić aby dojść do drugiej kości.

 

Na spodzie laptopa jest dłuższa śrubka (podpisana K/B) podtrzymująca klawiaturę. Rozkręca się ją, później w miarę delikatnie odgina zaczepy przy klawiaturze (na górze i po bokach, na dole klawiatury ich nie ma) i zdejmuje klawiaturę. Pod nią jest klapka ze śrubką i tam nasza druga kość ram Wink

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial, ale jesli masz dokladny opis jak dostac sie do tej kostki, to czego od nas oczekujesz ? Tutoriala krok-po-kroku ? ;]

 

Odkrecis srobke, zdemontowac klawisze, odkrecic klapke i wyciagnac RAM. Ot cala filozofia.

 

PS. W wiekszosci lapkow, jesli 2 slotu nie ma obok pierwszego, to jest pod klawiatura. Innych miejsc gdzie nalezy szukac RAM nie ma ;]

Edytowane przez Torwald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...