Skocz do zawartości
rafalski555

Jaka Karta Muzyczna Do Domowych Nagrań?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zacząć nagrywać hiphop na domowym sprzęcie. Obecnie moja karta dźwiękowa to zintegrowany raeltek ac97. Czy jest sens kupować lepszą kartę? Jakie będą plusy jak kupię lepszą kartę? Zastanawiam się nad taką ... http://allegro.pl/item319152806_karta_m ... audio.html co o niej sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa. Jak zamierzasz sie do tego całego nagrywania przyłożyć to e-mu 1212m albo prodigy 7.1 hi-fi. Zależy też na czym chcesz to odsłuchiwać i na czym nagrywać. Jak na mikrofonie za 20zl z marketu to nie, nie ma sensu. Jak masz dobry sprzęt to plus będzie prosty - nieporównywalnie lepsza jakość nagrywanego dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o tą kartę;

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=319152806

 

Czyli X-Fi Xtreme Audio ... czyli kastrata, który większość rzecyz realizuje programowo :)

 

Do tworzenia muzyki to raczej nie X-Fi ... ogólnie nie Creative ... ta firma robi karty raczej dla graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie proponuje Aureona 7.1 Space jest to najprostsza i najlepsza kasta jaka mialem Moj kolega Sound Blastera 24 bity na USB za 200 zl i ma torszke wieksze opoznienie nagrywania .Aureon kosztuje porównywalnie ale jakies 2 razy lepszy mam mniejsze opoznienie nagrywania bardzo dobry odsluch no i jest oczywiscie na PCI a sami wiecie jak jest z rzeczami na USB .Wiec ja ci radze zainwestowac w Aureona 7.1 Space .

 

 

 

Pozdrawiam Swiderek125:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zacząć nagrywać hiphop na domowym sprzęcie. Obecnie moja karta dźwiękowa to zintegrowany raeltek ac97. Czy jest sens kupować lepszą kartę? ...

A co to jest domowy sprzęt :?: Bo jezeli myślisz np o mikrofonie za kilkanaście PLN itp to szkoda kasy.

Poza tym bez okreslenia potrzeb - jakie i ile wejść, jakie i ile wyjść, jakie sterowniki konieczne, ... nikt nie da konkretnej odpowiedzi. <_<

 

A taki mój strzał (pewnie kulą w płot) :lol: ESI MAYA 44 na PCI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze ci jeszcze powiedziec ze Sprzęt do nagrywania to nie tylko karta dzwiekowa musisz jeszcze liczyc mikser z wejsciem na PHANTOM na mikrofon studyjny ktory kosztuje jakies 400zl i jeszcze do tego mikrofon ok 250zl w sumie sprzet wyjdize cie ok 800zł ale jakosc bedzie super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...