Skocz do zawartości
Wofek

Czym kręcicie karty grafiki ? ( tylko do posiadaczy GeForców

Rekomendowane odpowiedzi

Ja krece poprzez wpis do rejestru coolbits. Nigdy nie bawilem sie w zadne tweakery itp.

A jak to zrobic :

start-uruchom-regedit:

HKEY-LOCAL-MACHINE:

Software:

NVIDIA Corporation:

Global:

Nvtweak:

dodajemy wartosc Dword i nazywamy ja coolbits (modyfikujemy dane wartosci na liczbe 3)

Doajemy wartosc Dword i nazywamay ja QuickTweak 40120 i wychodzimy z rejestru

po tej operacji we wlasciwosciach karty mamy dostepna ukryta opcje o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory PowerStrip i GeForce Tweak Ulitily ale dużo osób na nie bluzga a pozatym nie byłem zadowolony z wyników mojego O/C w tej karcie(czyt. nie moze uwierzyc ze tylko tyle sie da), podkrecilem mojego giefka mx400 dream z 200@166 do 250@175 i juz pojawialy sie artefakty.

 

Co do CoolBits to podobno dobry tyle ze u mnie jest zla czestotliwosc wykryta, ale slyszalem od uzytkownika Piotrka ze powerstripem czy tam nvmax nie mugl wyciagnac 175(chyba) a coobitsem wzial karte na 180(tez chyba).

 

Pozatym musze sie wam pochwalic z mojego moda :twisted: , przecialem radiator <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> dostalem od kolegi i przykleilem do gf na razie nie robilem testow :twisted: :twisted: potem moze cos powiem wiecej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coolbits najlepszy jest bo nie zluzywa zasobow to raz najprostrzy pewny ma to co trzeba zadnych zbednych <span style="color:red;">[ciach!]</span>l teoretychnie na tych 200Mhz ale sam jestem ciekaw ile bo tez je mam i bez chlodznia ida na 180 bez nizczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie PowerStrip jest beznadziejny, bo zawsze przy zmniejszaniu czestotliwości wiesza mi sie komp, hmmm..moze mam złe dentki ale prubowałem na kilku, i nie byłem pozatym zbyt zadowolony z moich wyników podkręcania w PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojego skromnego doswiadczenia najlepiej tweakuje powerstr.Co do wypowiedzi kaloryfera to nigdy komp przy tym progaramiku nie zawieszal mi sie.

Brevis mam pytanie, no bo z twojego podpisu wynika ze podkreciles swoja karte na 200/423 no i jak ty do holery tego dokonales ?? pamiec na 423 ???? WOW !!! ale cos mi sie nie chce wierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...