Skocz do zawartości
Kipps

Gorąca Cewka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę o szybką odpowiedź bo jestem w trakcie V moda Palita 7300GT i dałem napięcia na rdzeniu rzędu 1.83 V z dość dobrym dodatkowym chłodzeniem i najbardziej grzejącym się elementem jest jedna cewka zalana fabrycznie w plastikowy sześcian..

Czy ta cewka może paśc przy zbyt wysokiej temperaturze?

Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o szybką odpowiedź bo jestem w trakcie V moda Palita 7300GT i dałem napięcia na rdzeniu rzędu 1.83 V z dość dobrym dodatkowym chłodzeniem i najbardziej grzejącym się elementem jest jedna cewka zalana fabrycznie w plastikowy sześcian..

Czy ta cewka może paśc przy zbyt wysokiej temperaturze?

Proszę o szybką odpowiedź :)

Nie mogłeś sie zastanowić przed napisaniem tego posta tutaj (chociaż żeby posta, ale na jaką cholerę zakładałeś nowy temat?)

 

Ta cewką się nie przejmuj, chyba, że chcesz mieć takie warunki na codzień do gier - pozostaje życzyć szczęścia, nie tylko z cewką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku czym ty się przejmujesz nie masz co robić nudzi się tobie, cewka to kawał metalu tam nie ma się popsuć,

trochę drutu miedzianego pokrytego izolacją lub nie i ferrytowy pierścień/walec lub co tam jeszcze, najgorsze co może się stać to stopienie itd.. izolacji ale to w najgodzym wypadku dopiwero przy > 200C przy PET, PCV i wyższe przy żywicach :mur:

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...