Skocz do zawartości
Buciek1

Sager Np9262 Sprowadzenie Z Usa

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post więc witam wszystkich

 

I mam takie pytanie. W najbliższych kilku miesiącach planuje zakup dobrego notebooka DTR. Wybór padł na model Sager NP9262, z tego co widziałem na stronie producenta niema problemu z wysłaniem go do Polski. I tu właśnie zastanawia mnie pewna rzecz czy dołączony zasilacz, będzie działał w Polsce ? Nie wiem jak to jest z napięciem w sieci w Stanach ? I z tego co mi wiadomo oni mają inne wtyczki. Jeśli miałbym kupić nowy zasilacz to najmocniejszy uniwersalny jaki widziałem to 120 W czy taki wystarczy ? Na forum widziałem jest recenzja Sagera więc może właściciel się wypowie jak wygląda taka sytuacja. A może ktoś inny sprowadzał taki sprzęt ze Stanów i udzieli mi odpowiedzi ? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dołaczyć do zestawu coś takiego:

 

Additional Power Adapters: ACA-9262, NP9262 110V/220V autoswitch AC Adapter

"nieco spóżniona odpowiedź" ale jestem szczęśliwym posiadaczem tego kompa i nie trzeba żadnych adapterów, wystarczy przejściówka za 5 zeta albo uwaga... zwykły kabel zasilający taki jak do komputera stacjonarnego :) Tak, ten zasilacz jest tak wielki że taki właśnie kabelek do niego się wpina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...