Skocz do zawartości
KowalQ

Vectra-zerwanie Umowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z vectra poniewaz denerwuje mnie stale IP.Konsultant Vectry mowi mi ze wystarczy zresetowac modem i Ip sie zmeinia lecz neistety nie dzieje sie tak jak to bylo w TPSA.

 

Czy znacie jakis sposob na zmiane IP w Vectrze?

 

Chcialbym sie dowiedziec jak to jest jak bede chcial zerwac z nimi umowe?Gdy ja zerwe przed czasem bede musial zaplacic kare.Ale jak to jest gdy nie bede tego placil?bede na liscie ich dluznikow?komornik tez mzoe do mnie przychodzic?

 

konsultanci Vectry sa bardzo nie douczeni i wprowadzili mnie w blad podczas rozmowy telefonicznej tlumaczac ze IP jest zmienne-"wszystko jest tak samo jak w TPSA"

 

Czy ten argument moze w jakis sposob dzialac na moja korzysc przy zerwaniu umowy?doradzcie mi

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP jest zmienne tylko nie za każdym rozłączeniem modemu :)

 

Będziesz na liście dłużników i jeśli będą chcieli ściągnąć kasę to mogą się posłużyć komornikiem lub dać sprawę do sądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

rozumiem ale caly czas bede sie upieral przy tym ze wprowadzili mnie w bład.Zamierzam napisac do nich w tej sprawie pismo.

Pisz, pisz aż Ci braknie papieru. Nic nie wskórasz. Masz w umowie że IP jest zmienne, czy opierasz się na tym co powiedział konsultant.

Jeśli masz w umowie to powołaj się na niezgodność z umową i zerwij umowę jak chcesz. Jak nie masz to płać i tyle. Liczy się papier. Słowa konsultanta to wierz gdzie można sobie wsadzić. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

czasami to nie wiadomo o co ludziom chodzi. zmienne ip - zmieni sie raz w czasie trwania umowy i juz masz zmienne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

NIEPRAWDA

 

trasnfer jest przypisywany na podstawie maca modemu

ip na podstawie maca sieciowki

 

masz w domu lapka , i co ? nie mozesz podlaczyc bo inny mac ?

w niektorych sieciach tak jest , ale nie w vectrze

 

tak w skorcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEPRAWDA

 

trasnfer jest przypisywany na podstawie maca modemu

ip na podstawie maca sieciowki

 

masz w domu lapka , i co ? nie mozesz podlaczyc bo inny mac ?

w niektorych sieciach tak jest , ale nie w vectrze

 

tak w skorcie .

Chyba dziś nie trybie, przeczytałem że MAC modemu. My fail. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego maca to zmianilem maca programem SMAC 2.0 i IP ciagle mam to samo.

Tak w ogole to rozchodzi sie o to ze Grajac w Diablo II na BN Blizzard rozdaje czasami IP BANY.Mozna to dostac np za zbyt czeste tworzenie gier.Ip Ban moze trwac nawet 2 tygodnie.W neostradzie laczylem sie ponownie i bylo juz ok.

 

Podpowiedzcie mi co m am napidac do nich zeby zerwac z nimi umowe?nie wiem napidac ze mam problemy z laczem etc?bardzo mi zlaezy aby pozbyc sie tej vectry

 

napidalem cos takiego jako pismo o zerwanie umowy.podpwoedzcie mi prosze co moge jeszcze dopisac,zmienic,zasugerwac im ze ich juz nei chce:

 

 

Szanowni Państwo,

 

 

Z dniem dzisiejszym wypowiadam umowę O Internet i telewizje z nastepujacych powodow:

 

-Interen oraz telewizja od 5 miesiecy szwankuja tzn. częste zakłócenia sygnału telewizyjnego, niskie pingi , często zaniżony o polowe a o 70% transfer.Konsultanci z Vectry nie potrafia nam pomóc twierdza ze ejst jakis problem na lini , lecz my nei mamy zamiaru dłużej tego znosic

 

 

-Zostalismy wprowadzeni w błąd przez konsultanta Vectry , który twierdził ze Internet w Vectrze posiada zmienne ip tak jak w TPSA tzn.za każdym rozlaczeniem modemu otrzymujemy nowe IP.Niestety zmienne Ip jest nam neizbedne do pracy

Edytowane przez KowalQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego maca to zmianilem maca programem SMAC 2.0 i IP ciagle mam to samo.

Tak w ogole to rozchodzi sie o to ze Grajac w Diablo II na BN Blizzard rozdaje czasami IP BANY.Mozna to dostac np za zbyt czeste tworzenie gier.Ip Ban moze trwac nawet 2 tygodnie.W neostradzie laczylem sie ponownie i bylo juz ok.

 

Podpowiedzcie mi co m am napidac do nich zeby zerwac z nimi umowe?nie wiem napidac ze mam problemy z laczem etc?bardzo mi zlaezy aby pozbyc sie tej vectry

 

napidalem cos takiego jako pismo o zerwanie umowy.podpwoedzcie mi prosze co moge jeszcze dopisac,zmienic,zasugerwac im ze ich juz nei chce:

Szanowni Państwo,

Z dniem dzisiejszym wypowiadam umowę O Internet i telewizje z nastepujacych powodow:

 

-Interen oraz telewizja od 5 miesiecy szwankuja tzn. częste zakłócenia sygnału telewizyjnego, niskie pingi , często zaniżony o polowe a o 70% transfer.Konsultanci z Vectry nie potrafia nam pomóc twierdza ze ejst jakis problem na lini , lecz my nei mamy zamiaru dłużej tego znosic

-Zostalismy wprowadzeni w błąd przez konsultanta Vectry , który twierdził ze Internet w Vectrze posiada zmienne ip tak jak w TPSA tzn.za każdym rozlaczeniem modemu otrzymujemy nowe IP.Niestety zmienne Ip jest nam neizbedne do pracy

Chyba powinno być wysokie :unsure: , ale to pismo i tak nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W umowie nie miałeś napisane, że zmienne IP jest tak jak w TPSA - błyskawicznie.

Wiedziałeś co pospisywałeś - nic nie wskórasz. Pracownik, który "wprowadził Cię w błąd" wszystkiego się wyprze bo takie porady "na gębę" nie mają żadnej wartości jeśli chodzi o prawo :)

 

Swoją drogą, chyba będziesz musiał zrezygnować z cheatowania w Diablo i pozbyć się bota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...