Skocz do zawartości
Skull

War Leaders

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika moze nie zbyt ladna, ale to nie chyba o to chodzi, wazniejsza jest grywalnosc, ale to chyba jednak tej grze nie zabraknie. Tak wiec wcielamy sie w jednego z 7 przywodcow mocarstw, ktore odegraly najwazniejsza role podczas drugiej wojny swiatowej i toczymy boje wedlug kalendarza wydarzen, badz tworzymy wlasna historie. Potyczki potyczkami, jakby tego bylo malo prowadzimy wojny na mapach tak jak m.in. w Europa Universalism a bitwy toczymy jak w Total War choc to jaka armie bedziemy mieli zalezy od ekonomii i tego ja rozwiniemy kraj podczas wojny ! No szok ja przeczytalem pomysly na ta gre i 28 marca podobno premiera sie okaze co to za trufel :P

Edytowane przez Skull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta gre ale po niemiecku;\

Wiecie moze ktore pliki odpowiadaja za interfejs w tej grze bo chce go na polski przerobic.Szukalem spolszczenia ale nie moge znalesc a to troche dziwne ze do tej gry jeszcze tego spolszczenia nie ma.

Z gory thx za odp

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem z war leaders, gdy wchodzę w bitwę (gdzie sam chcę dowodzić) nie ważne czy na mapie kampanii czy szybką bitwę wyrzuca mnie do windowsa.

Kompa mam dobrego testowałem różne ustawienia gry średnie, wysokie, bardzo wysokie, słabe i dalej tak samo.

Mam v. 1.3

Proszę o natychmiastową pomoc

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...