Skocz do zawartości
5onny

Acer Extensa 5620z- Problem Z Windowsem

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostalem mojego nowego laptopa Acer Extensa 5620Z. Byl w nim zainstalowany system Linups. Zaraz po odpaleniu odpalilem Partition Magic i zrobilem 3 partycje, odpalilem instalator windowsa i mam cos takiego (przepraszam za jakosc zdjec):

ZDJECIE

 

 

Wydaje sie ze wszystko jest ok jednak kiedy klikne enter aby rozpoczac instalacje windowsa na dysku C pojawia mi sie cos takiego:

ZDJECIE

 

Po czym instalator sie zawiesza i nic nie mozna zrobic ;/

Probowalem juz z wieloma wersjami windowsa i ciagle jest to samo ;/

HELP !!

Edytowane przez 5onny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa. Instalowałem XP mnóstwo razy i nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Na tym Acerku też poszło bez problemu. Integrowałeś sterowniki do kontrolera SATA czy przestawiałeś w BIOSie AHCI? Jeżeli integrowałeś sterowniki nLitem może popełniłeś jakiś błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawialem z biosie na ide, ale mam rowniez plyte ze sterownikami sata i instalowalem z niej bez przestawiania na ide i niestety jest to samo ;/

Instalowalem dzisiaj 98 i niestety instalacja rowniez sie wiesza ;/

Linux live cd nie chcial sie odpalic (wystepowal jakis blad), instalowalem ubuntu i open suse i niestety rowniez nie poszlo ;/ Probowalem takze z xp mini live cd i wyskoczyl blue screen ;/

Ludzie pomozcie bo juz pomysly mi sie koncza ;/ A moze to wina cd-romu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD-ROM raczej nie, bo by wywalił błąd odczytu (chociaż kto wie, może coś z buforem)

Sprawdź ram memtest'em

A tak w ogóle jeśli sprzęt jest kupiony w sklepie to zanieś na gwarancję, bo to na 90% problem sprzętowy.

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...