Skocz do zawartości
ukasz23

"nowy" Laptop Się Wyłącza.please Help

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałem się poradzić kogoś, kto być może zna przyczynę faktu, z powodu którego laptop acer aspire 5315 (cel540 1.86, 1024, 120gb), ktorego zakupiłem poprzez allegro, wyłącza się właściwie bez powodu (z poziomu windows, przy niewymagającym zadaniu, czyli bez zbytniego obciążenia,). systemem jest vista home premium, niezawalona jeszcze. z góry dziękuje za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie potrafi sie wylaczyc podczas pracy, a nawet w uspieniu raz mi sie wylaczyl...chyba jednak wina zasilania, dobrze mysle??

Przeprowadź pewien test. Mianowicie: 1 włącz laptopa i zostaw go na jakaś godzinę. Może coś robić tylko żebyś nie wyłączał, nie wylogowywał i nie hibernował go. Następnie 2 znów włącz go i po jakimś czasie zamknij klapę. Prawdopodobnie włączy się stan uśpienia. Jak nie to przełącz go w stan wstrzymania i wybudź go i niech dalej chodzi. Obserwacje zapisz:) na forum:) W sumie to możesz zacząć od pkt.2 albo skrócić czas pierwszy. W zasadzie pierwszy jest tylko porównawczy do 2 wiec nawet jest zalecane zacząć od 2:)

A gdy laptop już się wyłączy zauważasz że po lewej stronie na klawiaturze jest cieplejszy?? Albo w tym samym miejscu pod spodem?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze odkopuje (może zostanie dla potomnych), ale znam przyczynę tego problemu - jest to po prostu wada fabryczna.

Moj 5315 zawsze wyłącza się po wyjściu ze stanu wstrzymania - nie włącza się wentylator na procku, ten się przegrzewa i lapek się wyłącza.

Co ciekawsze u mnie po zmianie Celerona 530 na PDC T2310 problem znikł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...