Skocz do zawartości
Michal_krakow

Jaki Monitorek Do 1400zl Minimum 19'

Rekomendowane odpowiedzi

Monitor będzie służył przede wszystkim do grania i filmów. Zależy mi na dobrych kątach, aby dało się oglądać filmy w 2 osoby. Ma nie smużyć w grach, ma wszystko łanie płynnie chodzić. Oczywiście będzie on również służył do internetu i photoshopa ale najbardziej mi zależy na filmach i grach. Wolał bym jakąś nowsza matryce a nie TFT TN itp. Miałem niedawno taki za 800zł i pixele poszły i musiałem wrócić do CRT. Czekam na jakieś propozycję cena +/- 100zł no i oczywiście minimum 19cali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 24' jak się sprawuje w grach? i podejrzewam ze moja karta sobie nie poradzi z tym monitorkiem GeForce 7600GT jak myślicie?

na pewno w natywnej sobie nie poradzi ani z 22 tym bardziej 24

 

zero kłopotów ze smużeniem w grach gwarantuje tylko matryca TN ew. SIPS

 

ja bym mimo wszystko obstawiał jakiegoś LGka samsunga philips hp TN 22" za ~1000zł

 

gatewaya 24 w tej cenie kupisz tylko z defektami, nawet "nowe" 21 trzeba wymieniać po 3 razy zanim trafisz na dobry

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryce TN odpadają. a co do tego gatewaya to moja karta pociągnęła by go? Jak na 24' to nawet mógłbym dać troszke więcej no ale tez zależy jak on się zachowuje

Czekam na jakieś propozycje

Edytowane przez Michal_krakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryce TN odpadają. a co do tego gatewaya to moja karta pociągnęła by go? Jak na 24' to nawet mógłbym dać troszke więcej no ale tez zależy jak on się zachowuje

Czekam na jakieś propozycje

co to znaczy "pociągnęła by go?" 24" masz natywną 1920x1200, w natywnej nie pograsz na tej karcie w większość współczesnych gier ... 1739zł tyle kosztuje "nowy" gateway 24"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jakaś 19' za 1400zl powinno się chyba coś znaleźć z tym że nie chce matrycy TN jak dla mnie przestażała

a skąd taka zmiana ? na 24" gra puszczona w 1440x900 rozciągnięta na pełny ekran też będzie ładna

 

może napisz najpierw jaki to miałeś LCD za 800zł i co Ci się w nim nie podobało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana dlatego że policzyłem wszystko i wyszło mi że musiał bym zmieniać grafe na 8800GT 650zl + zasilacz 500w 250zl + monitor to mnie przerosło. A miałem jakiś biedny monitorek 17' LG niestety nazwy nie znam ale 2x pixele siadły dałem na gwarancje dali nowy ale sytuacja się powtórzyła i oddali kase. Dlatego może jednak jakaś 19' będzie dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...