Skocz do zawartości
tasiek

tania obudowa i osobno zailacz

Rekomendowane odpowiedzi

czy nie bedzie problemu jak kupie obudowe (160zl) ktora mi sie tylk opodoba , a nawet nie znam firmy bo taki z niej no-name , i dokupie do niej "fajny" zasilacz to nie bedzie problemu z wlozeniem go do niej

znaczy czy bedzie na pewno pasowal?

mysle nad chiefteckiem cos do 200 zl

jak myslicie

 

albo wezme enlighta - tylko ze je trudno spotkac i raczej wszystkie sa okropnie brzydkie

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie bedzie problemu jak kupie obudowe (160zl) ktora mi sie tylk opodoba , a nawet nie znam firmy bo taki z niej no-name , i dokupie do niej "fajny" zasilacz to nie bedzie problemu z wlozeniem go do niej

znaczy czy bedzie na pewno pasowal?

mysle nad chiefteckiem cos do 200 zl 

jak myslicie

 

albo wezme enlighta - tylko ze je trudno spotkac i raczej wszystkie sa okropnie brzydkie

 

dzieki

Na 99% będzie pasować, musiałbyś chyba kupić jakąś obudowę Afgańskiej produkcji z zasilaczem z Mozambiku, żeby nie pasowało. :)

 

Ja zrobiłem dokładnie tak jak planujesz - najpierw obudowa jaka mi pasowała, potem mocny zasilacz. Jeszcze opchnąłem zasilacz z obudowy szwagrowi i mam wszystko co chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie piszesz z jakiej jestes miejscowosci. Mi udalo sie kupic miesiac temu w SMB albo SMB (nie pamietam juz dokladnie :? ) w Poznaniu (standardowa odpowiedz we wszystich sklepach, to: nie sprzedajemy obudow bez zasilaczy) wlasnie tylko sama obudowe (a mieli kika jeszcze). Byla "spod lady" :wink: , lekko uszkodzona w transporcie (odprysk lakieru na bocznej sciance i pekniety dolny rog plastykowego frontu) i sprzedawca chcial sie jej pozbyc - 27,50 wytargowalem 8) Moze i Tobie sie uda cos takiego kupic, trzeba pochodzic/podzwonic.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie piszesz z jakiej jestes miejscowosci. Mi udalo sie kupic miesiac temu w SMB albo SMB (nie pamietam juz dokladnie :? ) w Poznaniu (standardowa odpowiedz we wszystich sklepach, to: nie sprzedajemy obudow bez zasilaczy) wlasnie tylko sama obudowe (a mieli kika jeszcze). Byla "spod lady" :wink: , lekko uszkodzona w transporcie (odprysk lakieru na bocznej sciance i pekniety dolny rog plastykowego frontu) i sprzedawca chcial sie jej pozbyc - 27,50 wytargowalem 8) Moze i Tobie sie uda cos takiego kupic, trzeba pochodzic/podzwonic.

 

Pozdro

Jesli mozna wiedziec to w jakim to bylo sklepie???

Jak nie chcesz muwic na forum dawaj na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...