Skocz do zawartości
IGREK!

Co Oprocz Plexi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

widzalem kiedys foto kogos z forum i zamiast plexi na boku mial taka jakby kratke

moje pytanie wlasnie jej sie tyczy, co to byla za krtka? jakas normalna z płotu z dzialki czy co?

i ogolnie zebyscie mi powiedzeli co mozna dac na bok oprocz oklepanej plexi

ta kratke i cos jescze jest?

 

DZIEKI PZDR jo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DziekI

 

prosze jesszcze ino dajcie jak macie jakies foty

plexa daje mi 5 stopni wiecej niz bez niczego a jakbym mial siatke czy ta blache to 5 stopni mniej lub chociaz 3

bo nie wiem czy to fajnie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

widzalem kiedys foto kogos z forum i zamiast plexi na boku mial taka jakby kratke

To fajnie, że coś widziałeś... Jakiś link byś zapodał! Skąd mamy wiedzieć co widziałeś... :damage_wall:

 

ogolnie zebyscie mi powiedzeli co mozna dac na bok oprocz oklepanej plexi

ta kratke i cos jescze jest?

100.000 różnych materiałów, zależy jaki efekt chcesz osiągnąć.

A czy to nie jest przypadkiem pytanie typu wyciąłem sobie dziurę w obudowie i co dalej...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic867431.html - modding z siatki :D. Co do samej siatki, to na Alledrogo szukaj w dziale Motoryzacja -> Tuning optyczny i tam masz chyba dział "siatki". Ogólnie, to dział "Tuning optyczny" na Allegro jest dużo bardziej przydatny niż w dziale "Komputery" -> "Chłodzenie i tuning" ;).

Pozdrawiam

Holcer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. W moim modzie zastosowalem metalowa siatke zamiast plexi. Zakupiny arkusz siatki za :grosze" w OBI. Wielkosc oczek: do wyboru do koloru, wszystko wedle gustu :rolleyes: .

Problem jest tylko jeden. Trzeba co jakis czas odkurzac, zarowno wnetrze kompa, jak i sama siatke.

 

Ponizej zdjecia tejze satkiw oknie i jako fan guard :)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...