Skocz do zawartości
kaneda

Jaki Laptop Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem abyście doradzili mi przy zakupie laptopa do 2000 zł. Wymagania: procesor dual przynajmniej 1,6, 160 GB, WiFi, 2GB RAM, Viste i Office 2007, dobrą zintegrowaną grafikę no i zeby ładnie wyglądał, na reszczie bajerów chyba mi nie zależy ( a może na czymś powinno?? ). No i żeby ładnie wyglądał, może jakiś Asus? Znacie jakiś dobry sklep we Wrocławiu, w którym mógłbym takie cudo dostać (z dobrym servisem ofc)??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę zaproponować Ci tylko to bo sam mam i sporo osób na tym forum, ale to nie jest całkowicie to co chcesz bo na AMD, ale też 2 rdzenie i bateria trzyma dobre 3h - nic innego chyba nie wymyślę

 

http://www.notebooki.pl/lista/notebooki/1245/

 

poczytaj sobie recenzję, która znajduje się na tym forum

 

+ 1gb Ramu za 60zł i się mieścisz; dysk 120 też przeżyjesz a office to już indywidualny dodatek chyba wiesz jakim sposobem

 

jeśli marzysz dalej to musisz dwójkę przestawić z trójką i za 3200 możesz przebierać

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę zaproponować Ci tylko to bo sam mam i sporo osób na tym forum, ale to nie jest całkowicie to co chcesz bo na AMD, ale też 2 rdzenie i bateria trzyma dobre 3h - nic innego chyba nie wymyślę

 

http://www.notebooki.pl/lista/notebooki/1245/

 

poczytaj sobie recenzję, która znajduje się na tym forum

 

+ 1gb Ramu za 60zł i się mieścisz; dysk 120 też przeżyjesz a office to już indywidualny dodatek chyba wiesz jakim sposobem

 

jeśli marzysz dalej to musisz dwójkę przestawić z trójką i za 3200 możesz przebierać

Witam

Ja bardzo chętnie dowiem się jakim ??

 

Zamiast kradzieży sugerowałbym po prostu przestawienie się na Open Office, albo zakup pakieciku dla uczniów.

 

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście myśłałem o wersji dla studenta lub 60dniowej offica

 

tak jak nic nie mam do opena tak akurat uwazam, ze za office od Billa warto zapłacić ponieważ open nie radzi sobie w wielu skomplikowanych obliczeniach a wykresy z elektroniki wychodziły mi poprostu wyssane z palca przy tych samych danych co w excelu

 

ale do rzeczy

 

mi się te Asusy nie podobają i bym ich nie kupił - ale o gustach się nie dyskutuje

 

jako podpowiedź podam Ci tylko, że TL-60 to odpowiednik serii Intel T2xxx

 

jak nie wierzysz to w necie znajdziesz sobie porównania i testy

 

np piszą o tym w niektórych testach pavilonów na notebookcheck.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...