Skocz do zawartości
SeloD

Problem Z Asus A 3500l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. niedawno moja mamuska zmasakrowala ww model (ASUS A 3500L) zalewajac go herbata:/ byl czyszczony ale nic... podejrzewam ze siadla plyta glowna ( oby tylko ). Nie wie moze ktos jaki ona ma w srodku model? nie zapodam Everesta na zepsutym sprzecie:) Jak tylko plyta to moze z jakiegos szrotu by sie dalo dokupic...czekam i z gory dzieki za sugestie.pozdro

 

ps tutaj cosik jest ale nie wszystko:/

 

http://www.xbitlabs.com/articles/mobile/di...0l_4.html#sect0

Edytowane przez SeloD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyte glówną ciezko do niego kupic, szukaj ewentualnie na allegro

 

na twoim miejscu sprzedałbym go jako uszkodzony i kupił używke innej firmy z panoramą 15,4 i nowszym designie

Tez tak mysle... ale kupowac Wide Screen'a? no moze w laptopie hmm...do PC w zyciu bym sobie panoramy nie zapodal:) popytam jeszcze moze znajomi maja na jakims szrocie.... niefartownie wyszlo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Montara-GML i852GM to nazwa chipsrtu na tej płycie

 

musisz szukac laptopa uszkodzonego ale ze sprawną plyta główną (wylana matryca etc), wątpie że znajdziesz takowego, szukaj na allegro, względnie na ebayu europejskim (nigdzie indziej plyty głównej nie znajdziesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Montara-GML i852GM to nazwa chipsrtu na tej płycie

 

musisz szukac laptopa uszkodzonego ale ze sprawną plyta główną (wylana matryca etc), wątpie że znajdziesz takowego, szukaj na allegro, względnie na ebayu europejskim (nigdzie indziej plyty głównej nie znajdziesz)

 

Wiem ze to chipset..innych danych poprostu nie ma:/ Dalem do zaprzyjaznionego sklepu. Serwis i diagnostyke zrobia za Free. Mozliwe ze maja gdzies ta plyte... jezeli zrobia to do 500 zł to sie opyla... Napisze na Forum jak sie to skonczylo:) ciekawe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i final nie jest zly... udalo mi sie zalatwic naprawe tego kompa ( wymiana plyty glownej wraz z touch padem ) za calosc zabulilem 620 zł wiec chyba nie jest tak zle ( cena nowego to przynajmniej 1,8 k zl:/ ) Klawiature jeszcze mi wymienia- wszystko smiga a mamuska jest zadowolona jak prosie w maju ( nie liczac 620 zl mniej w kieszeni:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary chyba oszalales, sprawny laptop jest wart max 900 zł i nic więcej, wiec na moje oko ostro przepłaciłes (juz bym wolał sprzedac tego asusa jako uszkodzonego i kupić jakiegos FS/Aristo z celeronem 4xx za 1000-1200 zł, sprzet nowszy, szybszy)

 

stary chyba oszalales, sprawny laptop jest wart max 900 zł i nic więcej, wiec na moje oko ostro przepłaciłes (juz bym wolał sprzedac tego asusa jako uszkodzonego i kupić jakiegos FS/Aristo z celeronem 4xx za 1000-1200 zł, sprzet nowszy, szybszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary chyba oszalales, sprawny laptop jest wart max 900 zł i nic więcej, wiec na moje oko ostro przepłaciłes (juz bym wolał sprzedac tego asusa jako uszkodzonego i kupić jakiegos FS/Aristo z celeronem 4xx za 1000-1200 zł, sprzet nowszy, szybszy)

nowka?? no to powodzenia ze za tyle kupisz... pozatym w gre wchodzilo tez oryginalne oprogramowanie ktore nie mozna bylo nagrac na ten drugi ew. uzywany komp. Jeb... Microsoft:/ nie bede Cie meczyl wieksza iloscia szczegolow... tak czy siak sprawdzalem w wielu pkt i sobie krzyczeli ok 1 k zł:/ i naprawde nie wiem co za shit kupisz za 900 zł- bo NAPEWNO nie nowy laptop to wiekszy wydatek..ok sa np Asusy za 1,2k ale mimo wszystko jest to 2 x tyle. i do tego trzeba byloby doliczyc koszt oprogramowania... jedyna rada na obecna sytuacje to NIE zalewac laptopow herbata:)

Edytowane przez SeloD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...