Skocz do zawartości
yanek1987

Toribash 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nigdzie nie znalazłem tematu o tej świetnej grze, więc najwyższy czas założyć :)

W grze chodzi o to aby sterując swoim ragdollem zadać dla przeciwnika jak najwięcej obrażeń a samemu otrzymać jak najmniej, prawda że proste? ;)

W grze mamy system rankingów, zaczynając od białego pasa pniemy się w górę aby po kilku miesiącach dumnie nosić czarny pas, później można jeszcze dany zdobywać.

Gra jest DARMOWA, jedynie aby zrobić dla postaci custom skin trzeba zapłacić.

Dostępne jest bardzo dużo modów, np. na walkę z mieczami świetlnymi :D

Ale dość gadania, oto linki:

 

POLECAM :)

 

 

DOWNLOAD

 

Aby grać online trzeba się zarejestrować na forum: LINK

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jak sie wie co robić to gra wciąga, ale trudna jest cholernie chyba jedyna bijatyka w ktorej nie wygrasz waląc we wszystkie klawisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już w to od dość dawna, cholernie wciągająca gierka :) Ale na początku też się zraziłem, jak koleś mi fiknął salto i urwał łeb a jedyne co potrafiłem zrobić to się z tym pogodzić :P Poćwiczcie i pogramy, narazie tylko na serwerach już hostowanych ale niedługo może dadzą server.exe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...