Skocz do zawartości
Rastir

Samoczynny Reset Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pewien problem z moim kompem. Nie wiem czemu ale czasem sam się restartuję, lecz tak choćbym wcisnął guzik reset, bez niebieskiego tła etc. Czy znacie może problem ? Wiecie czym może to być spowodowane. Temperatura kompa wynosi około 46 stopni.

Nie wiem czy ma to znaczenia ale ostanio 3 razy pod rząd zresetował się podczas gdy rozmawiałem na TS, i oglądałem filmik w operze

http://www.fnatic.com/tv/6/odyxz--lol-hi-again.html

Mój komp to

Procesor: Intel c2d e6300 1.86Ghz FBS 1066Mhz 2M CACHE

Karta Graficzna: PCI-E 256 MB 7600 GT 128bit TV/DVI z palita

Pamięć: 2x512 MB DRR2 533Mhz CL4

Obudowa z zasilaczem: Micro-ATX TLM 436 Czarno srebrna z zasilaczem 400W z powerfox

Czytnik kart pamięci

Napęd: DvD R/RW 18x

Dysk twardy: 400GB WD4000KD 7200 16MB SATA/WD

Płyta główna: ASUS P5VDC-TVM SE

 

Wiecie co mam zrobić z tym może coś sprawdzić ?

Edytowane przez Rastir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczyc "automatyczny restart po wystapieniu bledu", wtedy bedzie mozna zobaczyc co to za blad. Lub podgladnac zdarzenia w podgladzie zdarzen. A juz najlepiej to zanienies go do servisu w supermarkecie w ktorym kupiles, ma chyba jeszcze gwarancje i plomby na obudowie.

Edytowane przez marecki48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn moze byc bez liku, malo pradu (zasilacz powerfox to nie lada wynalazek bo nawet google nie znajduje tego czegos, tzn znajduje ale jakas gierke), dzialanie wirusa, dysk niedomaga, w tego typu sprzecie praktycznie wszystko moglo pasc bo skladane sa byle jak, czesto podzespoly nie wspolpracuja ze soba poprawnie bo zlozone z najtanszych rzeczy czesto poreklamacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...