Skocz do zawartości
wampir

Barakuda 4 i problem

Rekomendowane odpowiedzi

to bardzo niedobry znak - to co masz na tym screenie to odczyt SMART i te dwa paseczki na samym dole to kondycja twojego dysku - im mniej ich widac tym gorzej czuje sie twoja zabawka - wg instrukcji do speedfana czerwony znaczek oznacza mozliwosc rychlego zgonu dysku i te niepokojaco male paseczki :/ moge sie mylic (zycze ci zebym sie mylil) ale obawiam sie ze twoje hdd zbliza sie do konca swojego czasu zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z barr. proponuje "SeaTools Diagnostic Software' mialem kilka takich dyskow i jak cos bylo nie tak to zaraz bylo wiadomo co. Polecam tez wysylanie mail'i do seagate przez 'support' - odpowiadaja logicznie i szybko - dwa razy mi sie zdarzylo ze polecili wymienic HDD a serwis w Polsce sciemnial ze "DO NAPRAWY WYSLALI" -- jak i maila pokazalem to bez dyskusji nowe HDD dawali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym fitness to o co chodzi...?? Ja mam na barracudzie performance na maxa, a fitness gdzies na polowe... w WD caviart mam wszytsko na maxa... wyjasnijcie o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jest nie tak bo sprawdzalem tez ten moj dysk u kumpla i to samo speedfan pokazal.

Sciagnalem ten soft to segatow i przestestowalem go dokladnie i nie wykazala zadnych bledow. wydajnosc w Sandrze tez jest na dobrym poziomie takze nie kumam co sie dzieje , doradzcie cos , przeciez nie pojde do serwisu opierajac sie na tylko na wynikach ze speed fana :(

 

PS ostanio zaczal mi sie czest wlaczac debuger przy otwieraniu stron www przedtem tego nie mialem , czy to moze byc wina dysku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo nie ma na nim zadnych bledow (jeszcze) system smart zostal zaprojektowany zeby uprzedzic usera ze jego dysk jest na progu katasftrofy - dlatego nie masz bledow - jednak z takim odczytem co wazniejsze dane archivizowalbym na bierzaco nie wiadomo kiedy skonczy sie czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO: Dysk jest ok i nic mu nie bedzie, btw. mialem ostatnio WD1200JB ktory pracowal bardzo glosno, glowice "charczaly" jak tylko to mozliwe -> blad znalazlem :) firmowym softem i co? Nasz polski "sERVIS?!" chcial naprawiac dysk, bo podobno to nic takiego ... hue hueh ueh uh uhe uh ueh ue i teraz mam B.72K.7

Jak masz gwarancje to sie go pozbadz, kup inny, moze bedziesz zadowolony. Ja juz to przechodzilem nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...