Skocz do zawartości
jackww

Wynik 3dmark06 Co Jest Grane?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie. Mam pewien problem w wyniku którego jestem totalnie załamany. Złożyłem sobie kompa Vistax64 z SP1 E8400@4ghz P5k pro 9800gtx (chwilo nie kręcona- sterowniki 174.74)4GB ramu. Ściągnąłem 3dmarka2006 do tego biblioteki oal żeby poszedł mark.

Jakież było moje zdziwienie po teście. TYLKO 6121 pkt. Nie wiem co jest grane. Totalnie się załamałem, w końcu wydałem troszkę kasy, a tu wynik bez komentarza. Czy wiecie może czemu taki niski wynik?!

Doradzicie ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kruper11

nie wiem jak to jest na platformie 64 bitowej byc moze to problem jest ....

ja na 8200 podkreconym do 4.2 Ghz oraz 8800GT 512 stock mam około 14000 punktów...

 

kliknij na własciwosci skrótu do 3dmarku... zaznacz tam... vide obrazek (tak rób ze skrótem do kazdej gry w ogóle)

Dołączona grafika

 

w ustawieniach nvidii... ustaw tak...

 

Vsync OFF

wszystkie optymalizacje na ON

AA settings Disable

Anisotropic DISABLE (off)

Conformant Texture ALLOW

Mulithreaded optimization AUTO lub ON

Triple Buffering OFF

 

wpisz start/uruchom/msconfig...w sekcji uruchamiania odznacz...

Dołączona grafika

 

natępnie start/uruchom/services.msc i wyłąćz usługe vide obrazek... zresetuj kompa...

Dołączona grafika

 

na czas testu wyłacz koniecznie antywirusa i firewall...

 

powinno pomóc... pozdrawiam...

Edytowane przez kruper11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, napisałem ten temat i dopiero zauważyłem ten wątek, przy czym ja już znam winowajcę i połowiczne rozwiązanie (poszukuję całkowitego:)). Spróbuj odinstalować AI SUITE i zobacz wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...