Skocz do zawartości
aztec

Urządzenie Wielofunkcyjne Z Faksem Poszukiwane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam urządzenia wielofunkcyjnego do mojego biura. Z uwagi na moje potrzeby urządzenie musi posiadać faks.

Priorytety:

1. Ekonomia eksploatacji czyli jak największe pojemności tuszy. Dlaczego? Jeśli będę uzupełniał tusze samodzielnie-będę to robił rzadziej, jeśli kupował zamienniki, również będzie taniej niż zamienniki o mniejszych pojemnościach.

2. Podajnik automatyczny-często faksuję kilka stron i jest to warunek konieczny.

3. Zdjęć drukował nie będę.

4. Skaner wystarczający tylko do skanowania dokumentów tekstowych.

5. Zdecydowałbym się na laser mono, ale potrzebuję również koloru (rzadko, ale jednak).

6. Brak WiFi i pracy w sieci.

 

Nie mam szczególnych preferencji co do firmy. Darzę sympatią Hewletta za model 710c (który użytkuję od blisko 10 lat bez choćby najmniejszej awarii) i czarny tusz do niej (45) o bajecznej pojemności 42ml. Ale to chyba bardzo stara miłość, bo Hjulet już nie produkuje urządzeń obsługujących takie wkłady ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pasuje jak ulał EPSON DX9400F. Ma wszystko czego potrzebujesz. Co do eksploatacji to ma 4 osobne tusze (opcjonalny czarny o większej pojemności sprzedawany w dwupaku). Tusze oryginalne w cenie ok 30zł/szt. Dostępne multipaki (100 zł za wszystkie kolory). Zresztą o eksploatacji więcej TU

 

Jeszcze jedna uwaga - z pojemnością w parze często nie idzie wydajność więc to raczej na wydajność zwracaj uwagę.

Edytowane przez ElPr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...