Skocz do zawartości
sott

Problem Z Nagrywarka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nową nagrywarke Asusa podłączyłem ją pod IDE Zworka na master uruchamiam komputer bios wykrywa nagrywarke pokazuje sie ekran ładowania windows tylko ze to ładowanie nie ma końca po odłaczeniu nagrywarki system startuje nagrywarka działa czyta booowanego xp ale system z nią nie cce ruszyc .wymieniałem taśme zmieniałem zworki nic nie pomaga narwarka w starm kompie działa bez problemu stara nagrywarka w nowm kompie tez działa

 

 

 

* Procesor:----------> Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz*

Płyta główna:------> ASUS P5K PRO

* RAM:---------------> 2x2048 Patriot LLK 800MHz 4-4-4-12

* Karta graficzna:---> GeForce 8800GTS 512MB BFG OC 675/1940

* HDD:---------------> Seagate 500 GB SATA 32 MB

* Zasilacz:-----------> Zasilacz CFT-560A-12S 560W ATX 12V 2.2/EPS-12V DUALXEON box

* Obudowa:---------> ChIEFTEC SerIa BRAVO BG-01B-B-SL

Edytowane przez sott

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dojsc podobny konfig i troche podobny problem to sie podlacze do tematu

 

Procesor:E8400 @ 3.00GHz

Płyta główna:ASUS P5K WS

RAM:2x2048

 

i o ile system staruje bez problemu, nagrywarka(jakis NEC) czyta plyty bez problemu to nic nie moge nagrac

bo wysykuje jakis blad CRC z tego co widze w Nero to wogole nie ma zpisu danych do bufora.

Wyglada na to jakby z plyta/sterownikami cos gdzies bylo nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:damage_wall: witka wam ja tez mam asusa i wsio było ok komputer zaraz znalazł sprzet i asus smiga jak szalony, ale do pewnego czasu chciałam nagrac płyte dwuwarstwowa z gra na xboxa wsio sie ładnie nagrywa lecz xbox jej nie widzi czy juz z was ktos nagrywal ta nagrywarka nagrywam cd clonem i po wlozeniu płytki wyskakuja mi die opcje ze mam nagrac z overburning a druga do konca medium czy cos w tym stylu czy wie ktos z was o co w tym chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd clonem?a on nagrywa wogole dvd?

po pierwsze musi byc zapisana jako dvd rom - a po drugie nie wiem czy warstwy 1-od srodka 2 od srodka czy 1-od srodka 2 od zewnatrz

w ten sposob bylo zroznicowane na ps2 wiec idz na jakies forum dla xboxa i sie dowiedz bo to wazna kwestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat zamknięty Asus śmiga az miło okazało sie ze problem stanowiło Nero po jego usunięciu wszystko jest w idealnym porzadeczku

 

zzZZzz - Tak cd clone nagrywa płyty dwuwarstwowe czyli potocznie nazwane dl klikasz "Nagrywanie pliku z obrazem plyty na cd " zmieniasz szybkosc na 2-2,4 czekasz jakies 30 min i możesz sie cieszyć

Dzieki za zainteresowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...