Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nową nagrywarke Lite-On i mam problem z nagrywaniem:

Wszystko jest oki gdy nagrywam na płycie DVD-R ale w momencie gdy wkładam DVD+R ale DL następuje problem !

Program zanim zacznie nagrywac informuje o nieudanej próbie lub gdy już płyta pójdzie po otwarciu pojawia się problem z informacją "błąd danych CRC" <_<

Bardzo prosze o jakieś rady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy poprzedniej nagrywarce używałem tych samych płyt i nie było z nimi żadnych problemów :blink:

Zresztą ta sama partia nie wchodzi w gre bo dwa razy je nabyłem w różnych sklepach i był ten sam probem <_<

To może byc wina nagrywarki że ma problemy tyko z plusami lub DL-ami ?

A może to wina jakiś sterowników programu nagrywającego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze zauważyłem to to że nagrywa jedynie w najniższych prędkościach - już x6 raportuje błędem !

Chodzi caly czas o płytki EMTEC DVD+R DL :unsure:

To wina nagrywarki ? Czy ją oddac do wymiany ?

Powtórze że przy poprzednim Lite-On nie było żadnych problemów przy tych płytach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedobrze - emtec to dziadostwo - i cd i dvd......wyrzucilem dwa krazki ostatnio - cd nie chcialy sie wcale nagrywac(liteon stacjonarny i laptopowy,stacjonarny lg i pionieer) a z dvd dane byly nie do odczytu po paru miechach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...