Skocz do zawartości
MarkPL

Czy SoundStorm jest ok. ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam sie czy warto kupować płytę która posiada taka muzykę.

 

Teraz mam SoundBlastera Live - czy SoundStorm bedzie lepszy ??

 

I jeszcze jedno pytanie - Czy SerialATA da jakieś osiągi które będzie dało się odczuć w porównaniu do ATA 100 ???

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja specjalnie roznicy nie dostrzeglem. mozna to roznie interpretowac. SS na epoxie to doplata okolo 80zl i dostajesz jeszcze pare innych bonusow. A za live'a mozna ze 100zl dostac. Moim zdaniem warto, chyba, ze potrzebne Ci cyfrowe wyjscie, do epoxa trzeba je samemu zrobic. Na asusie chyba jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań na temat tej "opcji" jako karty muzycznej:

 

1. Czy jakość dzwięku naprawdę jest porównywalna do SB Audigy ?

2. Czy posiada Eax ??

3. Jesli tak, to czy jest oprogramowanie które pozwoli wykorzystac mozliwosci Eaxa ?? ( echo, itp... )

 

4. Czy posiada taką samą ilość wyjsc jak np SB Audigy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jakość dzwięku naprawdę jest porównywalna do SB Audigy ?

Nie wiem, nigdy Audigy nie slyszalem... przesiadlem sie wlasnie z SB Live 5.1 i jako ze maniakiem zadnym nie jestem - wiekszych roznic nie zauwazylem. Oplacalo sie jednak bo sprzedalem karte za 90zl i mialem firewire, i dobra dzwiekowke.

 

2. Czy posiada Eax ??

Tak

3. Jesli tak, to czy jest oprogramowanie które pozwoli wykorzystac mozliwosci Eaxa ?? ( echo, itp... )

Tak

4. Czy posiada taką samą ilość wyjsc jak np SB Audigy ??

Nie, na Epoxie przynajmniej. Masz tylko 3 wyjscia lub wejscia. Mozesz albo podlaczyc do wszystkich glosniki albo masz wejscie na mikrofon i line - in. Nie wiem jak jest na tych Deluxach - Asus i Chaintech maja chyba jakies panele z dodatkowymi wyjsciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...