Skocz do zawartości
witek01

Jak Zainstalować Moduł Bluetooth-acer Aspire 5720

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jestem posiadzczem acera aspire 5720zg.Wszystko jest ok. poza brakiem modułu Bluetooth.Na klawiaturze znajduje się przycisk do niego jednak nie jest on zainstalowany w laptopie.Po wstepnym rozpoznaniu namierzyłem juz odpowiedni moduł na allegro.Jednak przed jego zakupem chciałbym wiedzieć gdzie go podpiąć-i tu jest problem.Mam juz wstępne próby rozebrania mojego laptora,ale troszkę się boję aby nie połamać zaczepów.Pomogłaby jakaś instrukcja serwisowa,a może już ktoś jest po zabiegu montarzu i mógłby się podzielic swoimi doswiadczeniami.Proszę o pomoc -pewnie nie ja pierwszy mam ochotę rozbudować swój laptop o tą funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy laptopów marki ACER.

Po półtora roku trafiłem ponownie na moje pytanie,szkoda że nikt nie był w stanie mi wtedy pomóc.

Od tamtego czasu rozbudowałem acerka o dodatkową pamięć,inny procek,większy dysk i oczywiście wspomniany moduł Bluetooth.

Sprzęt działa pod kontrolą Windows 7 RC.

Jeśli komuś będzie potrzebna pomoc przy modernizacji Acera 5720 ,chętnie podzielę się moimi doświadczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy laptopów marki ACER.

Po półtora roku trafiłem ponownie na moje pytanie,szkoda że nikt nie był w stanie mi wtedy pomóc.

Od tamtego czasu rozbudowałem acerka o dodatkową pamięć,inny procek,większy dysk i oczywiście wspomniany moduł Bluetooth.

Sprzęt działa pod kontrolą Windows 7 RC.

Jeśli komuś będzie potrzebna pomoc przy modernizacji Acera 5720 ,chętnie podzielę się moimi doświadczeniami.

 

Witam,

 

wlasnie mam identyczny komputer i szlag mnie trafia, ze tak wolno dziala. Gdyby mogl Pan napisac kilka slow, co i jak mozna wymienic zeby nadawal sie do uzytku - będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...