Skocz do zawartości
sec22

Freezowanie Komputera ,błędy Cinemaplayer Itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój komputer to

C2DUO E4400 chłodzenie scythe ninja

4x1gb goodram 800 cl5

abit ip35-e

geforce 8800GTS 640mb

WDC WD1600YC

Chieftec 620w

do tego 2 nagrywarki jedna liteona druga LG

system Vista 64 sp1

 

A więc sytuacja wygląda tak ,że od dłuzeszego czasu mam problez z freezami ekranu w grach world of warcraft ,age of conan ,w crysis nie zauważyłem problemu ,ale być może poprostu tak trafiłem ze nie zacieła się ,bo akurat głównie w 2 pierwsze tytuły grałem/gram dużo a crysis to z ciekawości.Freeze wyglądają tak ,że ekran jest zamrozony ,ale cursorem mogę poruszać ,najczęściej mogę wyjść na pulpit ,po ok 30 sec puszcza i moge grać dalej , Występowanie freezów jest totalnie losowe ,mogę grać 2 godziny i nic sie nie dzieje ,a moge dopiero co włączyć komputer i na wstępie mnie z freezuje. Oprócz freezów zaczeły mi sie pojawiać w programie cinemaplayer podczas przewijania filmu error: invalid floating point operation .

Ogólnie mam wrażenie że komputer na kilka sekund zwalnia jakby doczytywał . Również dysk dziwnie pracuje ,defragmentacja trwała mi ostatnio ponad 12h O_o ,kopiowanie z jednej partycje na drugą również długo .

Pamięć sprawdzałem goldmemori i memtestem -brak błędów

dysk programem od wdc i hdtach i brak błędów(za bardzo się na hdtachu nie znam wiec jak coś mogę powtorzyć test i wklejić screena)

Procek orthosem i super pi i wszystko bylo ok

3dmarkami też testowałem i też nic sie nie działo

Te objawy występowały zarówno na xp jak i viscie i reinstalacja nic nie dała.Komputer bywał lekko podkręcony ,ale czy podkręcony czy na standardowych ustawieniach wyzej wymienione objawy występują

Proszę o pomoc bo męcze sie juz z tym komputerem od lutegoi nie moge sobie z tym poradzić

Edytowane przez sec22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...