Skocz do zawartości
Kretyn

ATHLON XP 0,13 2600+???????????

Rekomendowane odpowiedzi

CZY ktoś mi moze powiedzieć na jakim FSB chodzi standardowo ATHLON XP 0,13 2600+ .... czy na 2x133 MHZ czy też może na 2x166MHZ .... bo sie pogubiłem, w jednym miejscu widzę magistralkę 133 w innym 166 .... np. na stronie MSI w opisie dwóch wersji płyty na KT133 tj. K7T Turbo2

MS-6330 Ver5.0 oraz starszej K7T Turbo Limited Edition MS-6330 Ver3.0 napisane jest ze obsługująone po aktualizacji biosy także athlony XP ... wersja 3.0 do 1800+ a rew. 5.0 nawet najnowsze 2600+ .... tyle, że tam jest napisane iz ów 2600+ jest na FSB 133 mhz (oczywiste bo na taj płycie nie da sieustawic FSB 166) a na stronach Komputronika znów napisano, ze AXP 2600+ jest w wersji na 166 Mhz FSB .... a moze są dwie wersje tego procka? Czy jeśli znalazłbym AXP 2600+ z odblokowanym mnoznikiem (jeśłi by sie dało) to pójdzie mi po obniżeniu FSB do 133 MHZ i podwyższeniu mnoznika do 16 :?:

 

Dzięi za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś (chyba na benchmark.pl) czytałem, że AMD wypuściło dwie wersje procka. Jeden ze 133FSB a drugi 166. I prawdopodobnie dotyczyło to właśnie AXP 2600+. Różniły się nawet trochę taktowaniem. Tylko pudełko było takie same...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś (chyba na benchmark.pl) czytałem, że AMD wypuściło dwie wersje procka. Jeden ze 133FSB a drugi 166. I prawdopodobnie dotyczyło to właśnie AXP 2600+. Różniły się nawet trochę taktowaniem. Tylko pudełko było takie same...

zgadza sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, albo czytasz posty do końca albo wogule daruj sobie wypowiadanie się siena jakikolwiek temat ... pisałem o Komputroniku, tyle, że jakieś 2 miesiace wstecz jedynymi dostępnymi tam prockami działającymi nominalnie na FSB 333 były AXP 2700+ i 2800+, a AXP 2600+ chodził na 266, teraz napisane jest że chodzi na 333 ... wiec proszę nie gadaj mi rzeczy oczywistych bo i po co? nie interesuje mnie odpowiedz polegajaca na powtórzeniu mojego pytania i pokazaniu linka do sklepu bo sma sobie mogę to sprawdzić, w dodatku jeśłi sam przed chwiląo wyzej wymienionym sklepie mówiłem .... interesuje mnie żeczywistosć o której poinformowali mnie inny uzytkownicy tego forum - za co im DZIĘKUJĘ ... chciałbym jeszcze prosic o odpowiedx na drugą częsć mojego pytania, czy da siezjechać tym AXP 2600+ z magistrala do 133 mhz i mnożnikiem ustawionym na bodajże 16 ... bo jedna z w/w płyt go obsługuje??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiadomo czy ten procek ma odblokowany mnożnik. Ale myślę, że z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że TAK. I wtedy będzie można go puścić tak jak chcesz. No bo przecież procka 133 można sobie puścić na 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...