Skocz do zawartości
Proxy

Thermaltake Duorb + Hd3850 = No Właśnie...pasuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam kartę graficzną Ati HD 3850. Z racji tego że zbliżają sie upały a przy bardziej wymagających tytułach temperatura już teraz siega 60~85*C chciałem zamontowac do niej inne chłodzenie, mianowicie cos takiego:

Thermaltake DuOrb

Chłodzenie dosyc tanie, efektywne no i efektowne :) Rownież dlatego, bo planuje w późniejszym czasie przesiadkę na NV 9600 lub 8800GT a wiem, że do tych modeli chłodzenie to pasuje na 100%

 

Niestety nie wiem jak jest z moim obecnym Radeonem :/ Na stronie producenta podają że:

- AMD RADEON HD 3870, X1950 PRO/XT/XTX, X1900 GT/XT/XTX, X1800 GTO/XL/XT

Nic nie piszą o modelu 3850 :/

Nie pytam wprost czy te chłodzenie będzie pasowała na 3850, bo byc może mało osób montowało akurat te chłodzenie na tą grafikę.

Wiec chciałbym sie dowiedziec (i to jest moje własciwe pytanie) czy Radeon HD3850 ma identyczny rozstaw otworów wokół GPU jak Radeon HD3870?? podany wyżej w specyfikacj producenta tego chłodzenia... Czy te 4 otwory w obu kartach mają identyczną odległaśc wzgledem siebie? Wtedy miałbym pewnośc że spokojnie mogę wybierac sie na zakupy :)

Bardzo prosiłbym o jasną odpowiedz kto miał stycznosc z tymi modelami kart.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o głośnośc DuoOrba to racja, może byc głośny bo wentyle są zasilane z molexa, wiec nie mają regulacji obrotów.... Jednak dla mnie to nie problem, dosłownie 5min roboty i już steruje prędkoscią obrotową, a wiem że przy 5~7V nie są juz takie głośne :)

 

Co do Twojej propozycji, to ten radiatorek jest całkiem fajny i niedrogi:) Po zamontowaniu tej 12nastki musi byc bardzo zimniutki. Jednak wtedy ten zestaw będzie zajmował conajmniej 2 (jak nie wiecej) stotów PCI a to odpada:/

 

Czyli mam rozumiec ze ta HD 50siątka i 70siątka mają takie same rozłożenie tych otworów :)

Wychodzi na to ze zestaw sie zmieści :)

Edytowane przez Proxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...