Skocz do zawartości
marcinz90

Notebook Do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przyszedł czas na zakup pierwszego notebooka B-)

fundusz to 2500zł, wymagania mam następujące:

 

*2 rdzenie, nie muszą być wysoko taktowane, zależy mi wyłącznie na wygodnym, codziennym użytkowaniu (muzyka, net, filmy, office)

*2GB ram

*dysk - minimum 120GB, najchętniej 160GB

*grafika - taka by wygodnie pograć w PES6 i klasyki pokroju Fallout, Diablo2, Gothic 1&2

 

Proszę o jakieś sensowne propozycję, najchętniej z możliwością kupna & odbioru w Krakowie

Edytowane przez marcinz90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem sobie Lenovo IBM Thinkpad R61i z C2D T5550, 160GB, 1GB Ramu, XP Pro, do tego dokupiłem sobie 1 gigową kostkę ramu Kingstona i jestem zadowolony. Jedynym problemem może być grafika bo Intelowskie X3100 ale póki co nie narzekam. W Komputroniku notebook jest teraz za 2299 LINK i do tego pamięć ~70 PLN. Mówią, że Komputronik jest drogi, więc możesz szukać czegoś z inną konfiguracją w tańszym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz i nie grzesz więcej:

1. VBI FL90, 8600GT ,T7500 2x2.2GHz 160GB, 2GB DDR667 http://www.allegro.pl/item374782472_promo_...0gb_2199zl.html - 2200 zł+przesyłka

2. COMPAL FL90 8600GT T5450+3GB+250 TURBO http://www.allegro.pl/item377899790_laptop..._250_turbo.html - 2 259,00 zł + przesyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...