Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A myslales moze jakas Aluminiowke kupic np.Lian LI pc-7USB tez jest wmiare OK.

Ale tego pewnie w polsce nie dostanie, gdyby byly to bym se taka sprawil.

Ps. A jak bym mi taka do polski wyslal to ile by to kosztowalo?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalilem sie  na obudowe M-01BD chieftec'a !    8O ( 

http://www.chieftec.com/products/Workcolor/ColorMA.htm i w zwiazku z tym mam pytanko czy ktos wie gdzie to mozna w polsce kupic ?? i ile to moze kosztowac ?? Z gory dziekuej za odzew i pomoc !! :)

Wejdz sobie tu:http://dyskusje.pl/showflat.php?Board=twea...k&Number=258418 i poczytaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe niespodziewalem sie takiej pomocy :) THX ! Brat tez sie napalil na te obudowy (dalem mu do zrozumienia ze jego komp to powinien miec leprzsza obudowe niz jakies badziewie za 250 zl ! ) A poniewaz ma wejscia do Actiona to ma do nich zadzwonic w poniedzialek zeby nam 3 sztuki zalatwili :) Mam nadzieje ze uda mu sie to zalatwic ! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslales moze jakas Aluminiowke kupic np.Lian LI pc-7USB tez jest wmiare OK.

a gdzie to moge po ogladac ?? (ten konkretny model ) bo widzialem pc10 usb i wgore do pc 70 ! i ceny wzrastastaly od 160 do 325$ a na takie obudowy co jak co ale mnie niestac ! (wariatem tez nie jestem !) Najgorsze ze kupilem niedawno wymazonego enlighta i starzy niebeda chcieli dac kasy oni nie zrozumieja ! dla nich obudowa to obudowa ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslales moze jakas Aluminiowke kupic np.Lian LI pc-7USB tez jest wmiare OK.

a gdzie to moge po ogladac ?? (ten konkretny model ) bo widzialem pc10 usb i wgore do pc 70 ! i ceny wzrastastaly od 160 do 325$ a na takie obudowy co jak co ale mnie niestac ! (wariatem tez nie jestem !) Najgorsze ze kupilem niedawno wymazonego enlighta i starzy niebeda chcieli dac kasy oni nie zrozumieja ! dla nich obudowa to obudowa ! :(

Jak dobrze pamietam to dalem za nia jakies 170-160$ +tax chodzi o PC7usb Nabylem ja w Compusa http://www.compusa.com/ ale o wiele lepszym sklepem jest www.Crazypc.com tam ostatni nabylem zimna katode i window 12".Zdjecia tej obudowy beda w przyszlym tygodniu na forum jak zkoncze swoje modyfikacje... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak pozostane przy swoich mazeniach :)

hehe a po za tym potrzebuje cos naprawde duzego ! (niemam komplexow :D )A ten chieftec ma 6x5.25 2x3.5 i jeszcze chyba 6x3.5 na dyski ! :) coprawda niewiem na ch**a mi to ! ale moze sie kiedys dorobie kolejnych hdd i napendow (Starzy sie dorobia :D) To bedzie ful wypas ! wszyscu ocipieja jak to zobacza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż muszę wyprowadzić was z błędu :)

Action ma, ale w cenniku :( czarnych nie ma, ALU też nie, ostatniego BigTowera ja kupiłem :) zostało tylko częśc Medium i Mini Tower...

/spam mode ON/

Ja sprzedaję zresztą TA-01W

http://www.allegro.pl/showitem.php?item=5953950

/spam mode OFF/

Kiedy będzie nowa dostawa Chiefteców do A. nie wiadomo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze niema to ja juz wiem od jakiegos czasu ! Ale przeciez moga sprowadzic !! Brat sie ma zakrecic !! A poniewaz ba dobre wejscia w actionie niepowinno byc erroru ! :) hehe juz sie doczekac niemoge !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak pozostane przy swoich mazeniach :)

hehe a po za tym potrzebuje cos naprawde duzego ! (niemam komplexow :D )A ten chieftec ma 6x5.25 2x3.5 i jeszcze chyba 6x3.5 na dyski !  :) coprawda niewiem na ch**a mi to ! ale moze sie kiedys dorobie kolejnych hdd i napendow (Starzy sie dorobia  :D) To bedzie ful wypas ! wszyscu ocipieja jak to zobacza !

To witam w drużynie. Moje 4*3,5 na HDD + 4*5,25 też już stają się za ciasne (w szczególności te 4*5,25 bo nie moge sobie panelu Yamaha Platinium do muzycznej zrobić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(

Ja narazie mam spory luz w moim enlighcie ! ale ida wakacje ! nigdzie za granice nie wyjade zapewne ! Wiec kupie troche rzeczy ! DVD / CD-RW kolejny HDD I sie troche ciasno zrobi ! Brat ma najgozej ma upchniete w big T. w kieszeniach 3 dyski scsi cd-rw cd w kolejnej kieszeni baracude i jeszcze 2 baracudy na dole ! :) wiec tlok niezly ! wszystko mu sie grzeje ! :( Dobrze ze mu sie te blachy podobaja to szybko sprubuje to zalatwic :) hehe Tylko kasy troche szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż muszę wyprowadzić was z błędu :)

Action ma, ale w cenniku :( czarnych nie ma, ALU też nie, ostatniego BigTowera ja kupiłem :) zostało tylko częśc Medium i Mini Tower...

/spam mode ON/

Ja sprzedaję zresztą TA-01W 

http://www.allegro.pl/showitem.php?item=5953950

/spam mode OFF/

Kiedy będzie nowa dostawa Chiefteców do A. nie wiadomo :(

Facet oszust jesteś. na allegro rzekomo się pomyliłeś i teraz też ci się typy pomieszały? Ludzie olejcie ten link, to nie jest żadna TA-01W, tylko jeden z tych kurdupli Chieftec-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż muszę wyprowadzić was z błędu :)

Action ma, ale w cenniku :( czarnych nie ma, ALU też nie, ostatniego BigTowera ja kupiłem :) zostało tylko częśc Medium i Mini Tower...

/spam mode ON/

Ja sprzedaję zresztą TA-01W 

http://www.allegro.pl/showitem.php?item=5953950

/spam mode OFF/

Kiedy będzie nowa dostawa Chiefteców do A. nie wiadomo :(

Facet oszust jesteś. na allegro rzekomo się pomyliłeś i teraz też ci się typy pomieszały? Ludzie olejcie ten link, to nie jest żadna TA-01W, tylko jeden z tych kurdupli Chieftec-a.

NIEZŁY KURDUPL

chyba nie jest taki mały,co?

Dimension: 470x 205x 522mm(D x W x H).

Drive: 3x 5.25"+2x 3.5"FDD, 6x 3.5"HDD.

Gościu sie po prostu pomylil a ty już że jest oszustem?

Przecież na allegro jest zdjęcie obudowy i sprostowanie co do typu obudowy. Co do modelu TA-01W to jak wogóle takiego nie znam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze niema to ja juz wiem od jakiegos czasu ! Ale przeciez moga sprowadzic !! Brat sie ma zakrecic !! A poniewaz ba dobre wejscia w actionie niepowinno byc erroru ! :) hehe juz sie doczekac niemoge !!

Nie byłbym takim optymistą.

Od dłuższego czasu kupuje chiefteki w actionie (nie ma innego oficjalnego dystrybutora na Polske), na pewno nie sprowadzą dla ciebie kilku sztuk i to nie z aktualnej oferty specjalnie(koszty). Będziesz czekał aż przyjdzie nowa dostawa i kupisz z tego co przyjdzie. Sam zamawialem (próbowałem) po po 10 sztuk modeli nie występujących w ofercie i do tej pory nie otrzymałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet oszust jesteś. na allegro rzekomo się pomyliłeś i teraz też ci się typy pomieszały? Ludzie olejcie ten link, to nie jest żadna TA-01W, tylko jeden z tych kurdupli Chieftec-a.

Wiesz co gościu? puknij się w głowę - pomyliłem się po prostu - kupiłem TA-01wd - a miałem dx-01w. Stwierdziałem, że do sprzedawanej dam nowy front i dlatego nazywa się teraz TX-01W - zresztą 62cm to jest kurdupel Chiefteca? Pomyśl zanim napiszesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym takim optymistą.

Od dłuższego czasu kupuje chiefteki w actionie (nie ma innego oficjalnego dystrybutora na Polske), na pewno nie sprowadzą dla ciebie kilku sztuk i to nie z aktualnej oferty specjalnie(koszty). Będziesz czekał aż przyjdzie nowa dostawa i kupisz z tego co przyjdzie. Sam zamawialem (próbowałem) po po 10 sztuk modeli nie występujących w ofercie i do tej pory nie otrzymałem :(

Moze zamalo sie starales ?? Trzeba byc twardym a przedewszystkim upierdliwym ! Zobaczymy ! a noz sie uda !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie byłbym takim optymistą.

Od dłuższego czasu kupuje chiefteki w actionie (nie ma innego oficjalnego dystrybutora na Polske), na pewno nie sprowadzą dla ciebie kilku sztuk i to nie z aktualnej oferty specjalnie(koszty). Będziesz czekał aż przyjdzie nowa dostawa i kupisz z tego co przyjdzie. Sam zamawialem (próbowałem) po po 10 sztuk modeli nie występujących w ofercie i do tej pory nie otrzymałem :(

Moze zamalo sie starales ?? Trzeba byc twardym a przedewszystkim upierdliwym ! Zobaczymy ! a noz sie uda !!

Problem polega na tym że ja nie mam czasu i ochoty co chwile sie przypominać i naciskać na sprowadzenie tych chiefteków. No cóż taka jest polityka firmy Action, sprowadzają po kilka sztuk z 8-10 modeli. Tak się składa że mam firme blisko granicy zachodniej i nieraz coś co u nas jest niedostępne kupuje w Berlinie. Tam bez problemu kupiłem (legalnie) 11 obudów chiefteka w tym model aluminiowy i kolorowe których u nas nie ma w ofercie. Kupiłem również boczne panele z okienkiem do chiefteków a tego to Action mieć raczej nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aiki powiedz mi czy ty po korekcie pierwszej pomyłki na Allegro (zdarza się, mógł się pomylić przy tytuowaniu oferty) popełniłbyś nieświadomie ten sam błąd później na forum? Chyba że facet ma skleroze i zapomniał co pisał wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aiki powiedz mi czy ty po korekcie pierwszej pomyłki na Allegro (zdarza się, mógł się pomylić przy tytuowaniu oferty) popełniłbyś nieświadomie ten sam błąd później na forum? Chyba że facet ma skleroze i zapomniał co pisał wcześniej.

nie wiem, może tylko przekopiował tekst, to i tak nie ma znaczenia bo takiego modelu obudowy nie ma jest tylko ta-10w lub ta-10w-d :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aiki powiedz mi czy ty po korekcie pierwszej pomyłki na Allegro (zdarza się, mógł się pomylić przy tytuowaniu oferty) popełniłbyś nieświadomie ten sam błąd później na forum? Chyba że facet ma skleroze i zapomniał co pisał wcześniej.

nie wiem, może tylko przekopiował tekst, to i tak nie ma znaczenia bo takiego modelu obudowy nie ma jest tylko ta-10w lub ta-10w-d :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niebedzie latwo ! najwyzej sciagne od szkopow sobie ! To mam tylko pytanko organizacyjne ile kosztuje ten najwiekszy matrix czarny ?? w zl !! i ile kosztowalo by do niego okno ! bo samemu wiercic mi sie nie chce !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...