Skocz do zawartości
L!z@rD

Wc Na Proca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem złozyć Wc,jednak po długich namysłach i byciu kuszonym przez Mugena :P .

Blok CPU:Prison Pro V3

Chłodnica(tu 1 problem):Black Water 121 czy moze 122 rev.3 na to puszczone będą Scythe Flexy 500obr

Rezik:Jakiś na zatoke 5,25 moze ten z reality net

Węże to raczej 8/10

Pompka:Black Silent Pump 12V

Zakupki będą robione w cooling.pl A obudowa to Cooler Master Centurion 590

Edytowane przez L!z@rD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli zestawik ok ?A jescze jedno w CM Centurionie 590 da rade wszystko w środku upchać ?? I czy ta pompka BW jest napewno dobra ??

Edytowane przez L!z@rD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Sorki ze sie podlaczam ^^' .

A co byscie zaproponowali do quada , najprawdopodobniej q6600 podkreconego do granic mozliwosci ^^' Na chlodzonko moge wydac ok 500 zl , im mniej tym lepiej :) Ew chcialbym jeszcze do tego podlaczyc blok wodny na maximus formula :)

Tylko prosilbym po ludzku ^^' gdyz jestem nowy :P i skroty do mnie srednio przemawiaja ^^'

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie biorę wkońcu Swiftecha Apgogee 350 i chłodniczke swiftecha z rezikiem,będzie kompaktowo ale całkiem wydajnie.Ktoś ma może namiary na częsci Swiftecha w mniejszych cenach niz na cooling.pl ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam że się wtrącę ale założyłbym temat prawie identyczny więc uznałem że było by to bez sensu.

Też szukam dobrego chłodzenia na procesor - e6750 G0 @3,6ghz 1,475, siedzi na nim tuniq tower skręcony na minimum ale i tak jest głośno :/ a temp dochodzą do 70c...

Oglądałem trochę części na allegro, cooling.pl, 4max.pl, madtech.pl i sam złożyłem mniej więcej:

MNP proson pro v3

BW silent pump 12v

BWA 122.rev3

+złączki, węże itd.

jednak cena takiego zestawy to około 450zł i tu moje pytanie duża różnica byłaby między takim składakiem a Black Water zestaw Aqua Set XM->link, a może lepiej inwestować w składaka z innymi częściami? Mam na to ~500zł a obudowa to sharkoon rebel 9.

 

Pozdro, m4l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam że się wtrącę ale założyłbym temat prawie identyczny więc uznałem że było by to bez sensu.

Też szukam dobrego chłodzenia na procesor - e6750 G0 @3,6ghz 1,475, siedzi na nim tuniq tower skręcony na minimum ale i tak jest głośno :/ a temp dochodzą do 70c...

Oglądałem trochę części na allegro, cooling.pl, 4max.pl, madtech.pl i sam złożyłem mniej więcej:

jednak cena takiego zestawy to około 450zł i tu moje pytanie duża różnica byłaby między takim składakiem a Black Water zestaw Aqua Set XM->link, a może lepiej inwestować w składaka z innymi częściami? Mam na to ~500zł a obudowa to sharkoon rebel 9.

 

Pozdro, m4l

Bloczki, pompke upoluj na allegro. Chlodnice mozesz np kupic. 

 

 

Za ta kase ktora dysponujesz mozesz zlozyc sprzeci na proca, gpu i moze nawet nb, ale czeka Cie polowanie na allegro i na gieldzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gpu na razie nie potrzebuje :D, mam 88gts i accelero xtrem skręconego na 40% a temp w stresie nie przekraczają 60c więc jest cicho i wydajnie :D, na nb(p35) mam TR Hr-05+AC 80pwm... więc zostaje ten nieszczęsny proc :| szukam czegoś co go schłodzi do max 50c rekordów bić nie będę, ograniczenie obudową, a też zależy mi na ciszy więc na razie najbardziej przypadł mi do gustu zestaw od BW... tanio i myślę że wydajnie(może się nie?) jednak jeżeli mogę dołożyć te ~90zł i mieć coś wydajniejszego... czekam na propozycje dodam że używki raczej odpadają no chyba że chłodnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...