Skocz do zawartości
alienth

Jeden Z Dwóch - Wybór Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o radę w wyborze jednego z wymienionych modeli:

Asus VBI S96s oraz Asus M51SE-AP103

 

Pierwszy to jak widac kadłubek o dośc dobrych parametrach. Oglądałem go i powiem, że wykonanie jest na średnim poziomie. Gwarancja 24 mce uznawana przez SKLEP!

 

Drugi to markowy Asus pięknie wykonany, po prostu śliczny. Parametry niestety dużo gorsze. Gwarancja 24 mce producenta DOOR TO DOOR!

 

Laptop ma byc do wszystkiego, też gier... zdaję sobie sprawę, że kadłubek do gier będzie wydajniejszy, martwi mnie jednak ta gwarancja i tworzywo z czego jest wykonany(zdecydowanie jednak lepszej jakości jak compal)

Grafika w tym Asusie HD3470 wydaje sie miec odpowiednią wydajnośc do tych gierek w jakie gram....

 

Mam mętlik w głowie, jakie są wasze typy?

 

ps umie mi ktoś odpowiedziec na pytanie, która grafika jest wydajniejsza radeon mobility x700 128MB/128bit czy HD3470 256MB/64bit?

 

 

ehh odwieczny problem, kadłubek czy markowy... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz byś sobie musial sam odpowiedziec czy wolisz isc w jakosc wyrobu czy w parametry.

 

co do kart graficznych to 8600 Go to zdaje sie jest GS to nie ma az tak duzego przyrostu mocy co do tego ATI 3470. Natomiast roznice w procesorze juz sa dosc znaczne i w polaczeniu z mocniejsza mimo wszystko grafika to juz jest dosc znaczny przyrost wydajnosci.

 

a jeszcze co do VBI Asus S96S

http://www.frazpc.pl/b/192860

 

tu ktos recenzje napisal moze warto sie przyjrzec. Wydaje sie ze nie jest taki zly. Zreszta ostatnio kraza dosc dobre komentarze o compalach.

 

A co do serwisu no coz jest to pewne ryzyko zawsze. Moze nie bedzie Ci nigdy potrzebny ;/ wiec moze i nie warto sie tym punktem przejmowac. No ale przyszlosci nie przewidzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci proponuje hp 6720s bardzo dobry a co najwazniejsze naprawde tani sprzet!zwlaszcza jesli zdecydujesz sie na sklep notebooki.pl!sama jestem pod wrazeniem cen produktow no i szybkosci dostawy!polecam serdecznie!

www.notebooki.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...