Skocz do zawartości
Majak

Niestabilne Napięcie Usb ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu kupiłem tuner TV pod USB - Leadtek palmtop TV. Wszystko z nim było ok, obraz, dźwięk - super. Pewnego razu poprostu przestał działać, objawiało sie to tym ze dioda na nim ledwo swieciła, a obrazu poprostu nie było. Podpiołem pod laptopa - tam wszystko działa. Zrobiłem format - teraz lampa na nim swieci normalnie, ale obraz jest nadal w paski - na laptopie jest ok.

 

Aktualizowałem biosa, wymieniałem sterowniki od wszystkiego - poprostu na moim PC nie chce działać - a działał niedawno. Moim zdaniem jest to poprostu słabe napięcie na USB, albo coś poprostu z USB mi sie spsuło. Płyta to ABIT KN9S . Do niej pod USB mam podpiętą tylko myszke -nic więcej.

 

Ma ktoś jakis pomysl jak temu zaradzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale czy na wszystkich portach sprawdzałeś? Bo tego nie doszukalem się w twojej wypowidzi. Jak tak, to moim zdaniem, pojawi la się pewnie wada w którymś Chipie od USB na płycie, na myszke może to nie działać, ale za to ma wpływ na tuner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten tuner, korzystam z niego na notebooku, i dźwięk co chwilę znika trzeba zamknąć i jeszcze raz uruchomić program. Ponoć na zwykłych blaszakach działa oki a na notebookach się sypie.

Przyszło mi do głowy, że to właśnie problem zasilania portów USB, no ale nie wiem potestuje to jeszcze, ale generalnie karta ta sprawia sporo problemów wszystkim:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...