Skocz do zawartości
Parrot

Sieć Domowa I Wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następujący problem. Mam stałe łącze w Aster, przez Modem kablem USB internet doprowadzony jest do PC - nazwijmy go PC1. Kablem skrosowanym (RJ45) internet jest udzielony komputerowi w innym pokoju - nazwijmy go PC2. Między komputerami nie ma sieci domowej, istnieje jedynie udostępnienie połączenia internetowego. Teraz tak - posiadam laptopa HP compaq NC8000 z wbudowaną kartą WiFi, posiadam także WiFi na USB firmy linksys (model WUSP54GC, jeśli to ważne).

Co chcę zrobić - otóż chcę udostępnić połączenie internetowe z PC1 przez kartę WiFi na laptopa tak, aby PC2 nadal miał internet przez kabel. Z założenia nie będzie żadnych routerów (pytałem już na innym forum, ale jedyne co mi tam napisali to "prościej będzie kupić router", więc w nadzieji na uzyskanie sensownej i pomagającej mi w rozwiązaniu mojego problemu wypowiedzi zwracam się z prośbą o pomoc tutaj), połączenie ma być poprostu udostępnione przez usb-wifi i tylko tyle. Aha na komputerach Win XP SP2. Ponieważ jestem kompletnie zielony w tym zakresie prosiłbym o możliwie uproszczone i szczegółowe odpowiedzi jak skonfigurować, włączyć i używać połączenia.

Edytowane przez Parrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...