Skocz do zawartości
L.Viadro

i845PE ale jaki producent???

Rekomendowane odpowiedzi

Lada moment zmieniam sprzęt i chce kupić P4 2.4GHz, 512DDR 333MHz Kingston i jakąś płytke na i845PE, tylko nie wiem jaką. Rozważam 4 możliwości:

1- ASUS

2- ABIT

3- GIGABYTE

4- MSI

Która jest najwydajniejsza? Nie interesuja mnie raczej dodatki typu LAN,sound,Firewire... chodzi mi o wydajność, ASUS?

z góry dzienx za wszelkie porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze asus/gigabyte, nie kupuj abita z doswiadczenia wiem ze bedziez mial problemy (nie cierpie abitow wrrrrrrrr) , szkoda ze nia ma epoxow dla P4 :) (no chyba ze sa to prosze mnie poprawic) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze asus/gigabyte, nie kupuj abita z doswiadczenia wiem ze bedziez mial problemy (nie cierpie abitow wrrrrrrrr) , szkoda ze nia ma epoxow dla P4 :) (no chyba ze sa to prosze mnie poprawic) pozdrawiam

Jasne, że są np. EP-4PEA/PEA+ :) . A z tych wymienionych też myślę Asus/Gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki!

Jeszcze tylko pytanko o HDD bo też wymieniam. Jaki kupić? Na pewno chce 80GB... chodzi mi o wydajnośc itd... Baracuda V? Czy jednak Caviar z 8 mb keszu? :)

P.S

Jordi... Ten Jordi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO jezeli sa epoxy do P4 to osobiscie wzial bym EPOXA (robi jedne zych najlepszych pyty do amd co do inteli to nie wiem ale zapewne tez wymiataja) co do dysku to segate lub WD jednak chyba ten WD z 8mb cachu bedzie najlepszym wyborem

Tak ten JORDI :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO jezeli sa epoxy do P4 to osobiscie wzial bym EPOXA (robi jedne zych  najlepszych pyty do amd co do inteli to nie wiem ale zapewne tez wymiataja) co do dysku to segate lub WD jednak chyba ten WD z 8mb cachu bedzie najlepszym wyborem  

Tak ten JORDI :) pozdrawiam

Jakto TEN JORDI ..mozna wiedzieć OCO chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj brat ma Gigabyte 8PE667 na i845PE i plytka jest wporzadku, dobra, stabilna ale Asus faktycznie jest ciutke wydajniejszy (mniejsze opoznienia) i ma lepszy bios, zwlaszcza wiekszy zakres napiec.

Pamietaj - Asus zawsze byl drogi, ja jednak bralbym Gigabyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze asus/gigabyte, nie kupuj abita z doswiadczenia wiem ze bedziez mial problemy (nie cierpie abitow wrrrrrrrr) , szkoda ze nia ma epoxow dla P4 :) (no chyba ze sa to prosze mnie poprawic) pozdrawiam

no ja miałem juz kilka abitów i z zadnym nie miałem problemów wiec nie wiem czemu mówisz " z doswiadczenia wiem ze bedziez mial problemy" moze masz małe doświadczenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Gigabyte'a 8PE667 - jest pare wersji tej plyty, PRO - z LANem , ULTRA - dochodzi bodajze firewire w ULTRZE2 mamy jeszcze RAID.

 

moj ojciec ma na tej plycie P4 1,8A , 256MB DDR333 procek smiga na 2,7 8) , zero zwiech bardzo stabilna, wydajna rowniez. Wg. mnie to jedna z lepszych plyt na i845PE. Zdecydowanie polecam. Poza tym rowniez cena za wersje 8PE667 (z LANem Intela 10/100) 2 miesiace temu dalem 488zl brutto. Nic tylko brac :D

 

pozdrawiam i udanych zakupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...