Skocz do zawartości
Verter

Obudowa Podobna Do Chiefteca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poszukuje obudowy podobnej do chiefteca jeśli chodzi o wagę i o to jak sie trzyma (wiadomo ze nie drga ta strasznie, nie buja sie jak zwykłe blaszaki za 80zł)

Wziąłbym chiefa ale chce mniej kasy wyłozyć.. także 100-120 zł byłoby dla mnie super mega i wogóle :)

Obudowa może ważyć nawet i 20 kg zwykła ATX bez zbędnych bajerów i niekoniecznie wypieszczona estetycznie.

Istnieje cos takiego do kupienia w sklepie? Jeśli nie to podjąłby się ktoś tego za koszta jakie wyżej napisałem?

 

PS.

mile widziane miejsce na 1 120x120 wentyl z tyłu

 

Jak mi sie coś przypomni dopisze w temacie

Pozdrawiam

Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuje obudowy podobnej do chiefteca jeśli chodzi o wagę i o to jak sie trzyma (wiadomo ze nie drga ta strasznie, nie buja sie jak zwykłe blaszaki za 80zł)

Wziąłbym chiefa ale chce mniej kasy wyłozyć.. także 100-120 zł byłoby dla mnie super mega i wogóle :)

Obudowa może ważyć nawet i 20 kg zwykła ATX bez zbędnych bajerów i niekoniecznie wypieszczona estetycznie.

Istnieje cos takiego do kupienia w sklepie? Jeśli nie to podjąłby się ktoś tego za koszta jakie wyżej napisałem?

 

PS.

mile widziane miejsce na 1 120x120 wentyl z tyłu

 

Jak mi sie coś przypomni dopisze w temacie

Pozdrawiam

Verter

http://www.allegro.pl/item385545158_chieft...ena_gratis.html

 

taka sie nie nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...