Skocz do zawartości
piórko

Lcd 19" - Format 5:4 (standardowy) Do Okolo 666zl :)

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczow ! ;)

prosze o pomoc w wyborze monitora - Lcd 19" - Format 5:4 (standardowy) Do Okolo 666zl :)

mam na oku Benq X900, znajde cos lepszego ? zastosowanie monitora to 50% gry oraz 50% internet.

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczow ! ;)

prosze o pomoc w wyborze monitora - Lcd 19" - Format 5:4 (standardowy) Do Okolo 666zl :)

mam na oku Benq X900, znajde cos lepszego ? zastosowanie monitora to 50% gry oraz 50% internet.

Taniej się już chyba nie da :) - a za tą kaskę monitor wymiata - BENQ X900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamson_81 moglbys napisac cos wiecej na temat tego monitora? a moze masz z nim stycznosc na co dzien, jak wedlug Ciebie wypada w porownaniu z innymi monitorami w tej klasie cenowej !? Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamson_81 moglbys napisac cos wiecej na temat tego monitora? a moze masz z nim stycznosc na co dzien, jak wedlug Ciebie wypada w porownaniu z innymi monitorami w tej klasie cenowej !?

Miałem go u siebie kilka godzin - kupowałem dla sąsiadki i testowałem :] - i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Trudno mi porównywać do innych monitorów ponieważ w domu mam 19" CRT i laptopa. Powiem tyle, że od kilku miesięcy "choruję" na ten monitor ale zawsze kaska na coś innego się rozchodzi :]. Za tą cenę wg mnie naprawdę warto - ma złącze DVI-D(HDCP),D-Sub, szybką matrycę, 6 trybów pracy i ładne kolory no i fajnie wygląda :). Grałem na nim w Call of Duty 4 w rozdzielczości natywnej (1280x1024) i bardzo mi się podobało :),zero smużenia, matryca naprawdę daje radę - lepsza jakość obrazu znacząco zauważalna w porównaniu do mojego 19" CRT.

Szukałem w podobnej cenie jakiejś alternatywy dla tego modelu i nie znalazłem nic godnego uwagi.

W tych pieniążkach z czystym sumieniem mogę polecić - grzech nie kupić takiego monitora za cenę poniżej 600zł. Ja kupię na pewno.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena tego samsunga jest podobna do ceny podanego w pierwszym poscie benq, a jak z jakoscia obrazu to nie wiem :P

moze jeszcze jakies inne propozycje ?

Edytowane przez piórko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Benka X900 i póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu, monitor jest naprawdę spoko. Troszkę musi potrwać aż się do niego przyzwyczaję po przesiadce z CRT ale czuję, że nie będę miał z tym problemów :). Testowałem go troszkę w Race Driver Grid i wrażenia wizualne jak najbardziej pozytywne. Teraz mogę z całą pewnością stwierdzić, że za tą kasę to full wypas i polecam każdemu. Brać bo coś mało ich w sklepach - jak się skończą będziecie sobie pluć w brodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...