Skocz do zawartości
Kacimiierz

Reczne Usuniecie Plikow Po Instalacji?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezko mi w temacie opisac to o co mi chodzi.

Mam taki dosc glupi problem bo zainstalowalem gears of war i jestem pewien ze jako sciezke instalacji podalem dysk D a mimo tego gra zainstalowala sie na C.

No i nie wiem jak ale wpadlem na genialny pomysl zeby pliki przerzucic na D i sprawdzic czy moze zadziala bo na C zostalo mi mniej niz 300mb i oczywiscie nie zadzialalo po czym wpadlem na jeszcze genialniejszy pomysl i zamiast przenisc je spowrotem to je usunalem. >_>

 

No i teraz mam taki problem, ze gry nie moge ani odinstalowac bo automat wywala blad ani nie moge jej zainstalowac bo autorun instalacji widzi gre jako zainstalowana.

I tu moje pytanie czy da sie jakos recznie usunac te pliki, ktore "mowia" systemowi, ze gra jest zainstalowana i jest tak to gdzie je znalesc albo jakiego porgramu uzyc? :3

 

Format C nie wchodzi w gre.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdz wpisy rejestru i je usun to powinno zalatwic sprawe

No wlasnie zeby to ja jeszcze widzial gdzie dokladnie tego szukac. :3

 

Ten "your uninstaller" niby usunal jakies tam plik po uzyciu guzika "clear it" ale i tak dalej wykrywa mi gre jako zainstalowana przy probie ponownej instalacji. :/

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...