Skocz do zawartości
MrJoo

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, jeżeli nie ten dział...

 

Gram sobie, po pewnym czasie wyłącza mi się monitor, a chwilę później zawiesza się komputer... Ktoś wie może o co chodzi?

Zrobiłem format, zainstalowałem nowe sterowniki do karty i dalej to samo... pomocy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta: gigabyte geforce 8800GT

proc: E8200

płyta: abit ip35-e

zasilacz: be quite 450w

ram: 2x1024 ocz

nic nie jest podkręcane...

 

to możliwe żeby przez monitor coś się działo?

iiyama 22" lcd

Edytowane przez MrJoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź temperature karty w stressie ;] Np włącz wymagającą gierke z odpalonym monitorem rivy tuner i wtedy się dowiesz czy karta się nie przegrzewa.

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak od początku i nic nie zmieniałem.

 

File czyli co mam zrobić?

Zmien ustawienie wiatraka na karcie na 100% a nie na 30% i testuj, poza tym.pokazales temperatury w spoczynku a nie w stresie. Ja mam to samo jak przeoverclockuje moja karte graficzna. Nagle znika obraz, monitor sie wylacza i juz tylko RESET zostaje. Mozesz jeszcze sprobowac obnizyc taktowania karty i przetestowac. Troche trzeba zamotac w Rivie, zeby taktowanie Shaderow moc zmieniac. U mnie na przyklad to wlasnie Shadery sa kruche, to one powoduja o tych wylaczaniach monitora, ale to u mnie.

 

Wszystko zrobisz w RivaTuner.

Edytowane przez File

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...