Skocz do zawartości
skyline2000

Moje Pierwsze Wc

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu przymierzam sie do złożenia swojego 1 WC.

Szukałem troche po forach i skleiłem:

- prison v2 PRO na CPU

- chłodnica BW Ultimate 123

- pompka DDC 1 RT

- rez o tank lub MREZ (tutaj mam dylemat

- szybkozłączki 8/10

- węże cellfast 8/11

 

i tu mam teraz pytanie co do szybkozłączek i węży gdyż przeczytałem że konieczne jest "powiększenie" nakrętki, czy to konieczne ??

 

czy ten zestaw da rade?? dodam że planuje dołożyć do tego 2x blok na 8800 GTS

 

mój sprzęt:

m2n32

x2 3800+@3200 MHz

buda TT soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zamast kupowac pompka RT dolozyc trszoke i zainwestowac w jakis top do niej. co do zlaczek to po co sie meczyc? kup zlaczki 8/11

rez oba sa dobre, kwestia gustu, jednak jak zdecydujesz sie na otanka i wsadzic go do srodka budy to wersja 170 max na co mozesz sobie pozwolic

 

zestaw da rade ale po zalozeniu 2x blok na 88gts, takie grzalki niezle ci podbija temp

 

gdzie chcesz wsadzic chlodnice? (pytam z ciekawosci bo jak do srodka to bez ciecia chyba nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pompki TOP będzie, tylko $$ narazie brak ;] (btw nówke pompke będe miał za 160 zł więc wiesz ;])

ze złączkami jest taki problem, że mam już większość sprzętu zamówionego i wszędzie są 8/10 i musiałbym dodatkowo kupic, ale nad tym będe myślał

co do reza to jest tak, że MRES mam gdzie zamontować, ale wygląd nie pasuje do mojej wizji a OTANK odwrotnie ;]

 

chłodnice planuje zamontować na górze obudowy i dać jakies 3 wentylatory z regulacja obrotów

Edytowane przez skyline2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...