Skocz do zawartości
master4life

Apogee Gt Vs. Mnp Hydra

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili chyba faktycznie lepiej dolozyc do D-Teka, ale wracajac do tematu jesli mial bym wybierac miedzy Hydra a Apogee GT dlugo bym sie nie zastanawial... Na dobra sprawe jeszcze nie widzialem jakiegos sensownego porownania blokow wodnych, od kad shack nie testuje juz, jesli nawet Hydra wypadla by minimalnie wydajniej (w co baaaardzo watpie) to i tak wziol bym GT :) Dlaczego? Bo przynajmniej ladnie wyglada, dla mnie hydra to straszne paskudztwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko rzecz gustu, jak ja zalozylem do swojego GT nowy cooper to w porownaniu do standardowego to niebo a ziemia :D

prezencja rewelkazreszta slyszalem ze swiftech na niedlugo wypuscic nastepce GT o.O

Edytowane przez Celin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko rzecz gustu, jak ja zalozylem do swojego GT nowy cooper to w porownaniu do standardowego to niebo a ziemia :D

prezencja rewelkazreszta slyszalem ze swiftech na niedlugo wypuscic nastepce GT o.O

Celin Ty masz na myśli GTX a my GT. A nowy Swiftech będzie nosił nazwę GTZ i oto jego foto:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celin Ty masz na myśli GTX a my GT. A nowy Swiftech będzie nosił nazwę GTZ i oto jego foto:

a wiadomo kiedy sie pojawi? bo mi sie podoba :D

 

aj no zapomnialo mi sie :D hehe bo taki ladny :D

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...