Skocz do zawartości
martian1

Sklep Robi Mnie W Konia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

10 dni temu zamowilem w pewnym sklepie troche [ciach!]lek o lacznej wartosci ok. 120zl. Jeszcze w tym samym dniu (sobota) wykonalem przelew na podane w liscie potwierdzajacym konto... W poniedzialek rano dostalem maila, ze moje zamowienie jest w trakcie realizacji. No to ok czekam, czekam... Wyslalem do kolesi pare maili z pytaniem co z moja paczka, przeciez miala byc priorytetem. Maile wysylalem z roznych domen a takze z ich strony (zakladka 'kontakt')... niestety odpowiedzi do tej pory sie nie doczekalem. Poza tym pare razy do nich dzwonilem i takze pupa blada - telefon wylaczony, wlacza sie 'sekretarka'.

 

Sklep wyglada na pro - stronka ladnie zrobiona, od kogos slyszalem o nim pozytywne opinie. Postanowilem poszuakc conieco w necie no i znalazlem... na stronkach z opiniami o sklepikach pare komentarzy od ludzi, ktorym paczuszki takze nie przyszly do domu. :(. Nie wiem co mam w takiej sytuacji zrobic. Na ich stronie nie ma nic o jakims urlopie czy czyms podobnym - boje sie najgorszego. Niby te 120zl to majatek nie jest ale ja mialem wszystko zaplanowane i teraz moj plan legl w gruzach.

 

Macie jakies pomysly? Jak zadzialac zeby dostac chociazby zwrot kasy. Co jak co ale ponad tydzien bez zadnej wiesci to troche za dlugo.

 

 

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skorzystać z "usług" Rzecznika Praw Konsumenta. Każdy może się do niego udać i porozmawiać na tematy min. takie jak powyższy. Widzę, że jesteś z Torunia, więc polecam udać się tu:

Starostwo Powiatowe Toruń, Powiatowy Rzecznik Konsumentów

87-100 Toruń

ul. Szosa Chełmińska 30/32

tel.: (056) 660 83 00 wew. 208; fax: (056) 660 83 00 wew. 209

Dane zaczerpnięte ze strony Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...

 

Poradzilem sie kogos i poki co wyslalem im list z żądaniem zwrotu gotowki w podanym terminie pod grozba zgloszenia sprawy do organow sciagania... zobaczymy co z tego wyjdzie. Poki co juz 2 tygodnie bez zadnej wiesci od sklepu... :angry:

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...