Skocz do zawartości
seba84_2005

Wc By Seba84_2005

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie wszystko ci wyszło! :D

Tylko ja bym przeprowadził oploty od złączki ATX nad rezem ;)

 

[EDIT] Jaka to średnica tych diód w topie od EK?? I te śróbki które użyłeś do mocowania PA120.3 na froncie, to są takie które się używa do płyty głównej. Ale one są do kupienia lózno? Jakoś nie mogę ich znalezć... ;)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wszystko ci wyszło! :D

Tylko ja bym przeprowadził oploty od złączki ATX nad rezem ;)

 

[EDIT] Jaka to średnica tych diód w topie od EK?? I te śróbki które użyłeś do mocowania PA120.3 na froncie, to są takie które się używa do płyty głównej. Ale one są do kupienia lózno? Jakoś nie mogę ich znalezć... ;)

Diody w topie EK możesz zamontować średnicy 5mm a co do śrubek na chłodnicy to mam ją przykręconą do kątownika a kątownik do dystansów pod mobo z gwintem M3 :wink:

 

Dominator fan carbon edition :wink:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej bylo by puscic obieg w druga strone ? Bez katowek by sie obylo przy DDC -> GPU -> NB -> CPU

A po co? one nie ograniczają przepływu a ładnie wyglądają, poza tym znudził mi się układ pompka GPU etc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diody w topie EK możesz zamontować średnicy 5mm a co do śrubek na chłodnicy to mam ją przykręconą do kątownika a kątownik do dystansów pod mobo z gwintem M3 :wink:

Czy to ja, czy chlodnice Thermochilla nie sa nagwintowane tam gdzie sie wkreca wentyle???

 

A po co? one nie ograniczają przepływu a ładnie wyglądają, poza tym znudził mi się układ pompka GPU etc :wink:

Chodzi o to, ze pompki nie przepadaja za ciepla woda ktora wychdzi z GPU.

A lakier super wyszedl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ja, czy chlodnice Thermochilla nie sa nagwintowane tam gdzie sie wkreca wentyle???

 

 

Chodzi o to, ze pompki nie przepadaja za ciepla woda ktora wychdzi z GPU.

A lakier super wyszedl ;)

Nie są gwintowane pod wentyle, dostajesz specjalne wkręty do wentyli :wink: Co do pompki podobno temp w układzie jest wszędzie taka sama B-)

 

Komp poskładany :D

 

Dołączona grafika

Więcej fotek pod tym linkiem:

http://picasaweb.google.pl/WaterCoolingPC/CarbonEdition#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carbon ok i reszta też, na picasa widać ze sporo pracy wlożyłes i efekt naprawde w deche :)

p.s.

daj mniejze ISO i zwiększ przysłonę na 8 np. ;)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carbon ok i reszta też, na picasa widać ze sporo pracy wlożyłes i efekt naprawde w deche :)

p.s.

daj mniejze ISO i zwiększ przysłonę na 8 np. ;)

Dzięki :wink: ISO było ustawione na 200, ale nie obadałem jeszcze dobrze nikosia D40 :wink: dziś pierwszy raz robił fotki PC :wink:

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink: ISO było ustawione na 200, ale nie obadałem jeszcze dobrze nikosia D40 :wink: dziś pierwszy raz robił fotki PC :wink:

No to jak na D40, bardzo dobrze!!! Ja mam D80, i tez go uzywam do robienia zdjec kompa! :D

A ten karbon calkiem dobrze pasuje nawet, i uklad tez super! Piekna fotka ;)

A ten twoj plyn, to od Fesera jak rozumiem. Ale niebieski czy fiolet?? Ja mam fiolet, ale jeszcze nie montowalem mojego rev.1 :)

I ostatnie pytanie. Jak widze, pomalowales sledz od grafy. Ale to GTX280?? Na to wyglada, tez myslalem o pomalowaniu, ale jakos boje sie ze cos peknie... :/ GTX285 kupiona 2 dni temu. Latwo wie zdejmuje?

 

A tak inaczej, czy myslicie ze jesli zrobie na moj projekt watek typu "worklog", to wywala temat?? Nie wiem zbytnio jak to tu dziala...

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak na D40, bardzo dobrze!!! Ja mam D80, i tez go uzywam do robienia zdjec kompa! :D

A ten karbon calkiem dobrze pasuje nawet, i uklad tez super! Piekna fotka ;)

A ten twoj plyn, to od Fesera jak rozumiem. Ale niebieski czy fiolet?? Ja mam fiolet, ale jeszcze nie montowalem mojego rev.1 :)

I ostatnie pytanie. Jak widze, pomalowales sledz od grafy. Ale to GTX280?? Na to wyglada, tez myslalem o pomalowaniu, ale jakos boje sie ze cos peknie... :/ GTX285 kupiona 2 dni temu. Latwo wie zdejmuje?

 

A tak inaczej, czy myslicie ze jesli zrobie na moj projekt watek typu "worklog", to wywala temat?? Nie wiem zbytnio jak to tu dziala...

Pomiędzy D40 a D80 Jest kolosalna różnica

Mam D40(18-55 i Sigma 70-300) znajomy ma D80, różnica zauważalna (Najmniejsze ISO w D40 to 200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy D40 a D80 Jest kolosalna różnica

Mam D40(18-55 i Sigma 70-300) znajomy ma D80, różnica zauważalna (Najmniejsze ISO w D40 to 200)

No tez kolezanka ma D60, i roznica jest. Jednak najlepszy zostaje chyba D90 (kolega ma), z ta nowa matryca.

Ale jednak ladnie wyszlo tym D40 ;)

 

(No to dobra, zrobie moj watek jakos w tym tygodniu :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak na D40, bardzo dobrze!!! Ja mam D80, i tez go uzywam do robienia zdjec kompa! :D

A ten karbon calkiem dobrze pasuje nawet, i uklad tez super! Piekna fotka ;)

A ten twoj plyn, to od Fesera jak rozumiem. Ale niebieski czy fiolet?? Ja mam fiolet, ale jeszcze nie montowalem mojego rev.1 :)

I ostatnie pytanie. Jak widze, pomalowales sledz od grafy. Ale to GTX280?? Na to wyglada, tez myslalem o pomalowaniu, ale jakos boje sie ze cos peknie... :/ GTX285 kupiona 2 dni temu. Latwo wie zdejmuje?

 

A tak inaczej, czy myslicie ze jesli zrobie na moj projekt watek typu "worklog", to wywala temat?? Nie wiem zbytnio jak to tu dziala...

Płyn to Feser UV blue. Śledzie nie są trudne do zdemontowania wystarczy odkręcić śruby i tyle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyn to Feser UV blue. Śledzie nie są trudne do zdemontowania wystarczy odkręcić śruby i tyle :wink:

Aha, ja mam Feser Fioletowym nie bedzie to samo...

A te sruby, to zobacze bo jakos mam zle przeczucie ze cos mi peknie w rekach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobro

Ale co ma matryca do zdjęć skoro matryca 6MPix (6 MegaPixeli) pozwala na robienie zdjęć 3000x2000pix co daje odbitki formatu A4. Nie rozumiem tej pogoni za Mega Pixelami raczej nikt nie tapetuje pokoju zdjęciem aby musiał stosować matrycę 15 czy 20Mpix.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie chodzi o Mpixle, tylko o typ matrycy.

D80 ma matryce RGB CCD, 23.6 x 15.8mm.

D90 zato, ma zupelnie nowa matryce. Jest to CMOS (o tych samych wymiarach).

Po prostu inna technologia.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...