Skocz do zawartości
aenwu

Ograniczenie Lub Brak łacznosci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dosc irytujacy problem z sieciówka NVIDIA Network Controller jest wlaczona w biosie ruter podłaczony prawidłowo i podczas próby polaczenia sie z siecia przy pobieraniu adresu IP pojawia się nastepujacy bład "Ograniczenie lub brak łacznosci" czyzby uszkodzona sieciówka?? Oczywiście z internetu nie mogę korzystać zmuszony byłem zaisntalwoac sterowniki do modemu. Sterownik od sieciówki usuwałem i instalowałem kilka razy i to nic nie dało.

 

Kto wie jak sobie z tym poradzic nie chce korzystac z modemu do neo bo po cos ten ruter sobie kupiłem.

 

Sprawdzałem na Windows Vista z SP1 i nie działa ten sam problem jak to mozliwe ze tak z dnia nadzien zdechła mi sieciówka?? czy migajace diody z tyłu obudowy obok gniazda karty sieciowej jak mrygaja to o niczym nieswiadczy ze sieciówka jest sprawna czy nie dodam ze do konfiguracji rutera poprzez ip http://192.168.1.1/ tez nie moge wejsc. Po ustawieniu recznym IP nie automatycznym połaczenie jest ustanowione ale nadal nie moge wejsc do panelu konfiguracji. Router widzi linie ADSL prawidłowolampka DSL miga potem pali sie ciagłym swiatłem

Edytowane przez aenwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ze lampka Ethernet sie swieci to nie oznacza tego ze kabel jest sprawny?? Czy swiecienie diody nie ma wiekszego znaczenia. Trzeba ten kabel wymienic widocznie mozna jakos miernikiem sprawdzic czy jest sprawny czy to mi nic nie da??

 

Router dziala temat mozna zamknac :)

Edytowane przez aenwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...